› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Pięćdziesiąt plus razy sześć – policjanci walczą z...

› policja 4 miesiące temu    15.03.2019
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Pięćdziesiąt plus razy sześć – policjanci walczą z...

Sześciu kierujących przekraczających dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h – to wczorajszy bilans pracy policjantów ruchu drogowego.

Żurawiec, Nowy Dwór Elbląski, Raczki Elbląskie czy ulica Fromborska – w wymienionych miejscach służbę pełnili policjanci z ruchu drogowego, którzy mieli za zadanie eliminować z ruchu drogowych piratów. Tym mianem określani są ci, którzy nie przestrzegają ograniczeń prędkości i przekraczają dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

W dwóch przypadkach w miejscowości Żurawiec przekroczenie dozwolonej prędkości było dużo większe niż o 50 km/h. Tam policjanci zmierzyli prędkość 39-latka kierującego volkswagenem oraz jego rówieśnika jadącego mercedesem. W obu przypadkach prędkość była powyżej 120 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 40 km/h.

Policjanci ukrali 6 kierujących mandatami i 10 punktami karnymi a także każdemu z kierujących zatrzymano na 3 miesiące prawo jazdy.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ TT
4 miesiące temu 1
Ciekawe, że siebie nie kontrolują. Dzisiaj Pani policjant, mało nie wjechała w tył mojego auta, tak szalała, pasy zmienia bez kierunkowskazów, zajeżdżając drogę innym, pędziła ponad 70-80 kmh. Jechała swoim prywatnym samochodem. Inni mieli dużo szczęścia, że unikneli kolizji.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.