› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato - najczęściej kupowane samochody dostawcze

› bieżące ponad rok temu    25.02.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato - najczęściej kupowane samochody dostawcze

Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Fiat Ducato. Niepokonane na rynku samochodów dostawczych trojaczki cieszą się popularnością od lat. Firmy usługowe chętnie wybierają Peugeot Boxera do prowadzenia swojej działalności. Skąd tak duża popularność modelu? Ile kosztuje nowy Peugeto Boxer?

Produkowany od 1994 roku Peugeot Boxer to jeden z kluczowych modeli oferowanych przez koncern PSA Peugeot Citroen i Fiat, który do tej pory doczekał się już dwóch generacji. Peugeot Boxer to typowy samochód reprezentujący pojazdy duże i dostawcze oferowane przez francuski koncern. Powstały we współpracy z PSA, Citroenem oraz Fiatem stał się bliźniakiem Fiata Ducato oraz Citroena Jumpera. W 1995 roku otrzymał tytuł Samochodu roku, a od 2014 dostępny jest w obszernej konfiguracji, dzięki czemu każdy zainteresowany zakupem dużego samochodu dostawczego znajdzie model dopasowany do potrzeb prowadzonej działalności.

Nowa generacja Peugeot Boxera produkowana jest od 2014 roku. W ciągu ostatnich 7 lat podobnie jak bliźniacze modele Citroen Jumper czy Fiat DucatoPeugeot Boxer przeszedł facelifting, po którym zyskał trochę więcej firmowej estetyki, otrzymując grill z chromowaną obwódką. Zmiany, głównie technologiczne, dotyczyły przede wszystkim wyposażenia dostawczaków w światła LED. inne zmiany skupiały się na poprawie komfortu i bezpieczeństwa kierowcy, poddając model testom z dystansie 4 milionów kilometrów w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Przeprojektowano kabinę pasażerską umieszczając w niej nowoczesny dotykowy kokpit czy poprawiając wygodę i zakres regulacji fotela kierowcy. Standardem w przypadku samochodów dostawczych jest szeroka dostępność kieszeni, półek i innych schowków, które ułatwiają codzienną pracę kierowcy.

Peugeot Boxer w wersji L4H2 Furgon Pro to model w wersji wyposażenia najczęściej wybieranej przez osoby szukające profesjonalnego oraz uniwersalnego samochodu dostawczego, który z pakietem Look otrzymuje dodatki w postaci kołpaków czy lampy do jazdy dziennej w technologii LED.

Klasyczna, boczna linia Furgonu została uzupełniona obrysówkami z bocznymi światłami. Najważniejsza w przypadku Boxera jest przestrzeń załadunkowa - wiele haków do mocowania ładunków i transportowanych towarów, możliwość adaptacji przestrzeni ładunkowej dla transportu ładunków podwieszanych, jak i stojących. W wariancie L4H2 długość paki wynosi 4070 mm, wysokość 1932 mm, szerokość 1870 mm.

Peugeot Boxer - zalety

Wśród największych zalet tego modelu poza przestronną paką załadunkową czy możliwością jej adaptacji pod różne branże, Peugeot Boxer posiada wzmocnione drzwi, dodatkowe oświetlenie przestrzeni ładunkowej.

Model Peugeot Boxer dostępny jest w 5 wersjach nadwozia. Bazowym wariantem jest Furgon z przeszklonymi bokami.

Peugeot Boxer - gama silnikowa

Dla osób zainteresowanych nowym Boxerem dostępne są wyłącznie modele z silnikiem diesla o mocy 110 KM lub 165 KM. W standardowej wersji otrzymujemy 2 litrowy silnik, dla modeli o dłuższym nadwozi zastępuje go jednostka o pojemności 2200cm3.

Peugeot Boxer - ceny katalogowe modeli:

  • 2.0 BlueHDi 110 KM — od 95 400 zł
  • 2.0 BlueHDi 130 KM — od 99 400 zł
  • 2.2 BlueHDI 120 KM — od 102 850 zł
  • 2.2 BlueHDi 140 KM — od 109 650 zł
  • 2.2 BlueHDi 165 KM — od 121 750 zł
  • 2.0 BlueHDi 163 KM — od 122 600 zł

Peugeot Boxer - leasing z rabatem 30%

W ofercie leasingu, Peugeot Boxer dostępny jest już od 74 999 zł. Model L4H2 Furgon Pro, o mocy 165 KM z rocznika 2021 oferujemy z firmowym rabatem z tytułu finansowania za 88 799 zł. W tym wypadku rabat wynosi ponad 30%, a samochód dostępny jest od ręki!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.