› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Pasłęk. Pijany 20-latek autem uderzył w barierę ochronną

› policja 9 miesięcy temu    1.10.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pasłęk. Pijany 20-latek autem uderzył w barierę ochronną

W miniony weekend elbląscy policjanci wyjeżdżali na interwencje 167 razy. 17 osób przewieziono do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego. Policjanci z wydziału ruchu drogowego przeprowadzili blisko 400 badań trzeźwości wśród kierujących. Zatrzymano trzech kierujących z promilami.

Najgroźniejsze zdarzenie miało miejsce wczoraj w okolicach miejscowości Wysoka. Tam, 20-latek kierujący osobową mazdą na łuku drogi uderzył w barierę ochronną. Co prawda kierujący autem ani pasażer nie odnieśli obrażeń, jednak patrol policji, który przyjechał na miejsce stwierdził, że 20-latek jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkotestem wykazało 1,2 promila.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Inne zdarzenie to zatrzymanie 62-letniej kobiety kierującej oplem corsą. Miało to miejsce przy ul. Mazurskiej w Elblągu. Policjanci zbadali 62-latkę alkotestem. Ten wykazał 0,72 promila alkoholu w organizmie. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.