› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Opony, opony

› poradnik ponad rok temu    7.10.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Opony, opony

Bez dobrego ogumienia żaden samochód nie powinien nawet wyjeżdżać na drogę. Jakość opon ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo jazdy. Opony powinny być także bezwzględnie dopasowane do warunków atmosferycznych, czy też szerzej patrząc, pory roku. W Polsce oznacza to właściwie konieczność posiadania dwóch typów opon: letnich oraz zimowych. W obecnych czasach nabycie opon nie jest żadnym problemem - możemy tego dokonać zarówno poprzez sklepy stacjonarne jak i internetowe.

 1. Kupujemy dobre opony w Internecie
 2. Całoroczne, zimowe czy letnie - wybór należy do nas
 3. Więcej możliwości, więcej opcji

Kupujemy dobre opony w Internecie

Jeśli szukamy opon do naszego samochodu dobrym rozwiązaniem może być decyzja o ich zakupie poprzez Internet. Dzięki takiej decyzji oszczędzimy sporo czasu, a w niektórych przypadkach także i pieniędzy, gdyż sklepy internetowe stosują często różnego rodzaju zniżki czy też promocje. Warto skorzystać z takiej oferty. Jednym z miejsc, w których na pewno nabędziemy takie opony, na jakich nam zależy jest witryna sieciowa noweopony.pl. Jest to sklep internetowy, który ma w swojej ciągle poszerzającej się ofercie opony samochodowe wielu producentów, takich jak: Apollo, Barum, Bridgestone, Dębica, Dunlop, Goodyear, Michelin, Pirelli i in. Daje to nam gwarancję nabycia niezbędnych nam opon w jednym sklepie online.

Całoroczne, zimowe czy letnie - wybór należy do nas

Nabędziemy tu bez kłopotu zarówno opony całoroczne, jak i zimowe, czy też letnie. Ich oferta obejmuje auta osobowe, samochody ciężarowe oraz, modne ostatnio, SUV-y. Ważną sprawą jest także to, że zamawiając u nich opony, zapłacimy tylko i wyłącznie za towar. Opłatę za przesyłkę zamówionego ogumienia bierze na siebie sklep. Towar zaś zostanie dostarczony pod umówiony adres, dzięki czemu unikniemy kłopotliwego często transportu zamówienia, np. przez zatłoczone miasto. Jeśli zamówimy produkty przed godziną 13.00 danego dnia roboczego, możemy mieć pewność, że przesyłka wyruszy do nas w drogę tego samego dnia. Oznacza to, ni mniej ni więcej, szybką dostawę. Czas, w przypadku opon, które są niezbędne do samochodów ciężarowych w naszej firmie, ma wielkie znaczenie, a więc warto postawić na szybkiego oraz solidnego dostawcę.

Więcej możliwości, więcej opcji

Warto także wiedzieć o tym, że jeśli nie zdecydujemy się z jakichś powodów, na założenie zakupionych u nich opon do naszego auta, to możemy je zwrócić do sklepu w ciągu trzydziestu dni od daty ich nabycia. Daje to nam pole manewru i możliwość zareagowania na nietypowe sytuacje, które mogą nas spotkać. Wszystkie opony, które można nabyć w tej witrynie internetowej pochodzą od sprawdzonych producentów a także posiadają wszelkie niezbędne atesty. Opony na ich stronie możemy znaleźć w bardzo prostu sposób, używając w tym celu specjalnej wyszukiwarki. Wystarczy więc wpisać rozmiar opon albo model konkretnego samochodu, a system podsunie nam satysfakcjonujące nas odpowiedzi. Dzięki wyszukiwarce możemy także porównać opony różnych producentów bezpośrednio na stronie sklepu noweopony.pl i wybrać te, które nam bardziej odpowiadają, np. ze względów cenowych. Wkrótce na stronie sklepu internetowego będzie można także nabyć felgi, co zdecydowanie wpłynie na atrakcyjność zakupów u nich dokonywanych. Ważną sprawą jest także to, że zamówienie możemy opłacić do trzech dni od chwili jego złożenia. Potem otrzymamy mejla przypominającego o naszym zamówieniu i dodatkowe dwa dni na wniesienie potencjalnej zapłaty za towar. Takie ułatwienia dodatkowo wpływają na to, że zakupy u nich to czysta przyjemność.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.