› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Okęcie lub Modlin i co dalej, czyli jak łatwo dostać się z lotniska do dowolnego miejsca w Warszawie?

› poradnik ponad rok temu    19.07.2022
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Okęcie lub Modlin i co dalej, czyli jak łatwo dostać się z lotniska do dowolnego miejsca w Warszawie?

Samolot to niewątpliwie najszybszy, znany środek transportu. Niestety, ma on też swoje wady. Jedną z nich jest brak możliwości dotarcia do centrum miasta lub danej aglomeracji. Widać to zwłaszcza na przykładzie Warszawy, gdzie lotniska Modlin i Okęcie dzieli od centrum miasta nawet kilkadziesiąt kilometrów.

Samochód uzupełnieniem dla samolotu
 

Osoba, która właśnie przyleciała do Warszawy, może skorzystać z transportu komunalnego. Trzeba jednak pamiętać, że busy łączące lotniska z centrum miasta są często przepełnione i notują opóźnienia. Alternatywą dla nich są wygodne, wręcz komfortowe pojazdy, dzięki którym — na własną rękę — można łatwo dotrzeć do wybranej lokalizacji w stolicy Polski.

Wynajem samochodów — dlaczego warto skorzystać?
 

Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których wynajem pojazdu osobowego jest lepszym rozwiązaniem, niż skorzystanie z komunikacji grupowej.

 1. Samochód jest tylko do dyspozycji Klienta. Oprócz kierowcy mogą w nim znaleźć się jego najbliżsi współpracownicy, a nawet rodzina. Dzięki temu klient może ustalić szczegóły spotkania w Warszawie nawet na etapie dojazdu do miejsca docelowego!

 2. Wynajęty samochód jest pojazdem komfortowym. Przykładowo firma Best-Rent oferuje swoim klientom możliwość wynajęcia luksusowych pojazdów (w tym klasy "S"). Wyróżniają się one świetnym nagłośnieniem, dopracowanym wykończeniem i strefową klimatyzacją.

 3. Łatwy zwrot pojazdu. Oddanie samochodu nie jest żadnym problemem. Wystarczy określić miejsce jego zdania, a także — co jest dobrą praktyką wśród wynajmujących — zatankować bak do poziomu, w jakim był on podczas przekazywania auta na parkingu znajdującym się tuż przy lotnisku.

 4. Elastyczne warunki współpracy. Firmy oferujące wynajem pojazdów na trasach z i do lotniska zwykle zapewniają bardzo elastyczne, a zarazem przewidywalne warunki najmu. Dzięki temu ich klient od razu wie, jaki będzie łączny koszt takiej usługi i jakie zasady (np. maksymalny, przejechany dystans) trzeba respektować.

 5. Wygodny interfejs. Podmioty oferujące wynajem samochodu zapewniają dostęp do wygodnego systemu rezerwacji, dzięki któremu pojazd można zarezerwować nawet na kilka godzin przed przylotem. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne dla klienta, gdyż nie musi on planować swego przyjazdu z wielodniowym wyprzedzeniem.

Reasumując, biorąc pod uwagę specyfikę Warszawy i jej skomunikowanie z sąsiednimi, stołecznymi lotniskami, jedyną, sensowną metodą dojazdu do stolicy jest wynajęty samochód. Dzięki niemu można szybko, sprawnie i w komfortowych warunkach dojechać na określone spotkanie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.