› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Od jutra kolejne utrudnienia na drodze 503

› inwestycje drogowe ponad rok temu    2.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
W okolicach stacji Elbląg Zdrój od 3 października nastąpi zmiana organizacji ruchuW okolicach stacji Elbląg Zdrój od 3 października nastąpi zmiana organizacji ruchu fot. Konrad Kosacz

Od 3 października zmieniona zostanie organizacja ruchu w związku z przebudową drogi 503 w Elblągu, na dwóch jej odcinkach. Utrudnienia czekają kierowców na Trasie Unii Europejskiej (w pobliżu skrzyżowania z ul. Browarną) oraz w okolicach Skweru Ofiar Sprawy Elbląskiej (skrzyżowanie Stoczniowej i Bożego Ciała).

Od środy, z ruchu drogowego wyłączona zostanie północna nitka (od strony dworca Elbląg Zdrój) Trasy Unii Europejskiej - od skrzyżowania z Browarną do skrzyżowania z  Portową. Zamknięty zostanie wylot ulicy Portowej do Browarnej. Wyjazd z ul. Portowej do Browarnej odbywać się będzie przez nowo wybudowany fragment ul. Nowej 2 (nazwa robocza), tymczasowym utwardzonym wyjazdem na wysokości ul. Lubranieckiej. Planowany termin funkcjonowania organizacji ruchu: do 10 grudnia.

Zamknięty zostanie również Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej. Dojazd do posesji możliwy będzie od ul. Niskiej, przez nowo wybudowaną ul. Nową 1 (nazwa robocza). Planowany termin funkcjonowania organizacji ruchu: do 31 października.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.