› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

O czym pamiętać przy wypożyczaniu samochodu?

› poradnik ponad rok temu    12.06.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
O czym pamiętać przy wypożyczaniu samochodu?

Wybierasz się w podróż służbową albo na wakacje? A może korzystasz z auta tylko sporadycznie? Jeśli tak, wynajem samochodu będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Sprawdź, o czym pamiętać, decydując się na taką usługę.

Warunki wynajmu auta

Bez względu na to, czy chcesz wynająć auto na kilka dni, miesięcy, czy lat, na pewno znajdziesz odpowiednią ofertę. Dodatkowo wypożyczalnia proponuje kilka typów samochodów: małe, kompaktowe, rodzinne, crossover, dostawcze i premium. Możesz też skorzystać z kilku filtrów wyszukiwania, takich jak rodzaj paliwa, skrzynia biegów, liczba miejsc i okres wynajmu.

Cena obejmuje ubezpieczenie pojazdu i usługi gwarantujące komfort jego eksploatacji. Dodatkowo możesz wybrać pakiety ochronne i zmienić limit kilometrów w czasie trwania umowy. Wypożyczalnia oferuje niskie opłaty za nadprzebieg. Jeśli masz jakieś pytania związane z wynajmem, zadzwoń na infolinię lub wypełnić formularz kontaktowy. Możesz też wybrać się osobiście do jednego z oddziałów. 

Jak wypożyczyć samochód?

Jeśli chcesz zarezerwować samochód, zajrzyj na stronę wypożyczalni. Zaznacz, czy interesuje Cię wynajem na 1-31 dni, 1-24 miesiące, czy 2-5 lat. Następnie musisz podać miejsce i termin wynajmu, wówczas wyświetlą się dane kontaktowe (numer telefonu i adres e-mail) oraz koszty podstawienia pojazdu uzależniony od daty i godziny jego wydania/zwrotu. Zaznacz, gdzie chcesz zwrócić auto. Teraz możesz przejść do wyszukiwania pojazdów. Jeśli znajdziesz już odpowiedni model, wybierz pakiet ochrony (podstawowy lub pełny), opcje dodatkowe i wyposażenie. Na koniec wpisz swoje dane osobowe i zaznacz metodę płatności. Możesz zapłacić przez Internet lub wybrać tradycyjny przelew.

Wynajem na dłużej

Jeśli potrzebujesz auta na kilka miesięcy lub lat, zwróć uwagę na wynajem długoterminowy. To idealne rozwiązanie, jeżeli nie chcesz kupić samochodu na własność. W ofercie wypożyczalni znajdziesz zarówno auta osobowe, jak i dostawcze. Wszystkie pojazdy są ubezpieczone, dzięki temu możesz poczuć się bezpiecznie. Dodatkowo możesz wybrać atrakcyjny pakiet ograniczający ryzyko związane z eksploatacją samochodu.

Wypożyczając auto, zyskujesz pełną swobodę. Możesz monitorować koszty i dowolnie zmieniać limit przebiegu w czasie trwania umowy. Raz w miesiącu uiszczasz stałą ratę wynajmu, która uwzględnia wszystkie możliwe koszty eksploatacyjne. W ten sposób unikniesz dodatkowych, niespodziewanych kosztów.

Nie martw się, jeśli przekroczysz limit kilometrów. Wypożyczalnia gwarantuje niskie opłaty za nadprzebieg, które nie nadszarpią Twojego portfela. Możesz też liczyć na całodobową pomoc fachowców. W przypadku awarii i uszkodzeń dostaniesz auto zastępcze. Nie musisz również myśleć o serwisowaniu samochodu, ubezpieczeniu, czy wymianie i przechowywanie opon. 

Kto może wynająć samochód?

Jeśli chcesz wynająć samochód w Express Rental Car, musisz mieć ukończone 21 lat i ważne prawo jazdy.  Nie potrzebujesz karty kredytowej, wystarczy debetowa. Jeżeli rezerwujesz auto z przynajmniej trzydniowym wyprzedzeniem, możesz też wybrać inną formę płatności (przelew tradycyjny lub on-line). Pamiętaj jednak, że potrzebujesz karty debetowej albo kredytowej. Na czas wynajmu zostanie na niej zablokowany zwrotny depozyt. Odzyskasz go, jeśli zwrócisz nieuszkodzone auto.

Szukasz sprawdzonej wypożyczalni? Sprawdź - https://www.express.pl.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.