› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Nowy Rok zaczęli od zatrzymania

› bieżące 5 miesięcy temu    1.01.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Nowy Rok zaczęli od zatrzymania

Od wczoraj (31 grudnia) od godziny 20.00 do rana elbląscy policjanci interweniowali 58 razy. Nie odnotowano wypadków drogowych ani zdarzeń, w których byłyby poszkodowane osoby na skutek nieostrożnego obchodzenia się z fajerwerkami.

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 2 osoby, które kierowały samochodami będąc pod wpływem alkoholu. Nowy Rok zaczęły więc od… poniesienia konsekwencji za to przestępstwo. Pierwszy z mężczyzn to 36-latek, który został zatrzymany 31.12 o godzinie 18.00 przy ul. Płk. Dąbka, gdy kierował fordem focusem. W trakcie kontroli okazało się, że ma on blisko 2 promile alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami. Dodatkowo był poszukiwany do odbycia kary za wcześniej popełnione przestępstwo.

Pierwszym zatrzymanym w Nowym Roku był 29-latek kierujący minicooperem. Policjanci z ruchu drogowego skontrolowali go przy ul. Żyrardowskiej. Mężczyzna miał 2,24 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Nietypowo, bo od zatrzymania Nowy Rok rozpoczął pewien student, który uszkodził mikrofon przy kasie na dworcu PKP. 23-letni mężczyzna w trakcie rozmowy z policjantami nie umiał wytłumaczyć swojego zachowania i nie wiedział dlaczego uszkodził to urządzenie. Ponadto był przekonany, że jest w… Gdańsku, a nie w Elblągu. Z tego błędu wyprowadzili go policjanci. Mężczyzna odpowie za dewastację.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu  

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.