› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Nowy rok, nowy samochód?

› bieżące ponad rok temu    15.12.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Nowy rok, nowy samochód?

Nowy rok to najlepszy czas na zakup nowoczesnego samochodu. Dlaczego? Bo można go kupić z bardzo dużym rabatem, darmowym ubezpieczeniem i wyjątkowym finansowaniem. To postanowienie noworoczne, które na pewno się sprawdzi!

Nowy rok to czas, w którym wiele osób planuje wprowadzenie różnorakich zmian. Dla jednych są to zmiany mniejsze, dla innych większe, wręcz rewolucyjne. Nowy rok, nowa ja? Przynajmniej takie są założenia.

Jakie są najpopularniejsze postanowienia noworoczne? Ludzie najczęściej obiecują, że będą uprawiać więcej sportu, poświęcą więcej czasu na hobby albo na odpoczynek, dokonają zmian w swoim wyglądzie zewnętrznym, zaczną o siebie dbać, zaczną się zdrowo odżywiać, zaczną uczyć się języka obcego…

Czasami postanowienia noworoczne mają wymiar materialny. Ludzie obiecują sobie, że zmienią mieszkanie, kupią nowy dom albo nowy samochód. I co ciekawe, to właśnie te postanowienia spełniają się najczęściej. Dlaczego? Bo na drodze do realizacji tych pierwszych pojawiają się wymówki. I na pierwsze efekty trzeba czekać bardzo długo. Tymczasem realizacja marzenia materialnego przynosi radość już w chwili zakupu.

A przecież można połączyć i jedno, i drugie.

Zacznijmy od samochodu…

Nowy rok to najlepszy czas na zakup nowego samochodu. Zwłaszcza nowy rok 2021. Dlaczego? Bo można kupić nowoczesne, świetnie wyposażone auto z ogromną zniżką.

I może to być ostatnia okazja na zakup nowoczesnego, fabrycznie nowego samochodu w tak atrakcyjnej cenie.

Skąd wzięły się tak atrakcyjne okazje na zakup nowych aut?

Trudniejsza sytuacja na rynkach globalnych związaną z pandemią COVID-19 sprawiła, że obniżył się popyt. Zmusiło to producentów do obniżki cen samochodów.

Wcześniej, sprzedaż nowych samochodów w Polsce dynamicznie rosła z roku na rok.

W 2015 roku z salonów wyjechało 407,990 szt. nowych aut osobowych i lekkich dostawczych. W 2016 roku było ich 475.935 szt., w 2017 roku 574.342 szt., w 2018 roku 600.708 szt. a w 2019 roku 625.470. Polska gospodarka rozwijała się bardzo dobrze, a nastroje wśród przedsiębiorców były dobre, zatem wszyscy szykowali się na kolejny rekord.

Niestety pojawiła się pandemia. Wiele osób musiało zweryfikować swoje plany i zrezygnować z zakupu nowego auta. W salonach zostało wiele nowoczesnych samochodów, które dealerzy chcą sprzedać. Aby zachęcić klientów do zakupu, organizowane są promocje.

Na szczególną uwagę zasługuje wyprzedaż rocznika SEAT. Dzięki niej można kupić nowoczesne, atrakcyjne wizualnie i dopracowane techniczne samochody z bardzo dużym rabatem – do 12.000 złotych. Do tego można skorzystać z bardzo korzystnych form kredytowania zakupu aut, żeby w nowym roku nie obciążyć domowego budżetu.

Wyprzedaż rocznika 2020 obejmuje małe samochody, takie jak przebojowy, niezwykle oryginalny SEAT Ibiza i zbudowany na jego bazie crossover SEAT Arona, auta kompaktowe, takie jak SEAT Leon (w wersji hatchback i kombi), samochody typu SUV – SEAT TARRACO i SEAT Ateca, a także potężne auto rodzinne, jakim jest SEAT Alhambra.

Połączyć dobre z pożytecznym…

Zakup nowego samochodu zdecydowanie ułatwi realizację innych postanowień noworocznych.

 • Jazda samochodem sama w sobie może stać się świetnym hobby. W czasach pandemii slow driving (zwiedzanie samochodem) stał się ogromnie popularny. Ale samochód pozwala także na realizację wielu innych hobby. Teraz można wygodnie i bez problemu pojechać nad wodę, żeby wędkować, na wystawę, do kina, do galerii sztuki. O dowolnej porze.
 • Samochód ułatwi uprawianie sportu. Dzięki niemu można pojechać do centrum sportowego, na siłownię, do lasu, żeby pobiegać, pod miasto, żeby pojeździć na rowerze albo desce, na kort, żeby pograć w tenisa.
 • Dzięki samochodowi autentycznie można poświęcić więcej czasu na wypoczynek. Auto pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który trzeba by poświęcić na dojazdy komunikacją miejską.
 • Tak, trzeba o siebie zadbać. O siebie i o swoich bliskich, zwłaszcza w czasach pandemii. Samochód jest najbezpieczniejszym środkiem transportu. Dlatego warto go kupić, żeby zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim.
 • Zmiany w wyglądzie zewnętrznym? Dlaczego nie? Piękne, nowe auto z pewnością zachęci do tego, żeby zadbać i o siebie. To będzie impuls, którego każdy potrzebuje, żeby dokonać zmian w swoim życiu.

Dlaczego warto kupić samochód marki SEAT?

SEAT to ceniony producent samochodów z Hiszpanii. Firma jest częścią koncernu Volkswagen. Samochody marki SEAT łączą w sobie niezwykłe oryginalną sportową stylistykę z funkcjonalnością i bogatym wyposażeniem.

 • Atrakcyjna stylistyka wizualna samochodów SEAT jest ponadczasowa i nie znudzi się przez lata. To doskonałe połączenie aerodynamiki z ostrymi liniami i świetnie dobranymi proporcjami samochodów.
 • Samochody marki SEAT mają bardzo bogate wyposażenie.
 • SEAT dba o bezpieczeństwo. Dlatego każdy samochód tego producenta ma na wyposażeniu szereg aktywnych systemów bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy. Ich celem jest zwiększenie świadomości kierowcy na drodze, ochrona przed zagrożeniami, unikanie wypadków i kolizji (w razie potrzeby system sam hamuje), wspieranie kierowcy podczas parkowania i wiele innych funkcji.
 • SEAT dba o komfort. Samochody są wyposażane w klimatyzacje, systemy multimedialne z ekranami dotykowymi, świetne audio i wiele innych.
 • SEAT dba o portfel swojego właściciela i o środowisko naturalne. Samochody marki SEAT są napędzane przez nowoczesne silniki benzynowe TSI (z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbodoładowaniem), opracowane przez inżynierów Volkswagena. Silniki te są oszczędne i dynamiczne.
 • SEAT zapewnia przyjemność z jazdy – świetnie zestrojone zawieszenie, precyzyjny układ kierowniczy, dynamiczne silniki, dobrze zaprojektowana deska rozdzielcza. To wszystko sprawia, że auto marki SEAT prowadzi się naprawdę świetnie.
 • SEAT dba o funkcjonalność. Samochody SEAT projektowane są tak, aby zapewniały dobry dostęp do wnętrza i bagażnika. Auta mają szereg schowków, a ich wnętrze jest ergonomiczne.

Naprawdę warto odwiedzić salon SEAT-a i zacząć nowy rok 2021 od zakupu nowoczesnego, bezpiecznego samochodu w bardzo atrakcyjnej cenie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.