› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

Nowoczesny GPS pojazdów tylko w Autoradex

› poradnik ponad rok temu    16.12.2015
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Nowoczesny GPS pojazdów tylko w Autoradex

Stosunek ludzi do samochodu w dzisiejszych czasach ma charakter dużo bardziej osobisty niż prosta zasada posiadania. Dbamy o nasze auta prywatne czy firmowe ze szczególną pieczą, gdyż mamy przeświadczenie, iż powinny służyć nam jak najdłużej. Zdarza się jednak często, że ktoś, komu użyczyliśmy naszego pojazdu wykorzystuje naszą dobroduszność. Ponad miarę eksploatuje nasz pojazd lub po prostu korzysta z niego niezgodnie z jego przeznaczeniem. Warto wtedy wiedzieć, co działo się z autem w czasie, kiedy przebywał on w rękach innych. Jak odtworzyć historyczną trasę przejazdu? Zainwestować w najnowsze rozwiązanie monitorujące, czyli System IKOL. Wszystko o tym profesjonalnym systemie kontroli GPS pojazdów dowiedzieć się można w firmie Autoradex, która od lat specjalizuje się w usługach motoryzacyjnych o szerokim spektrum.

System IKOL to proste urządzenie do lokalizowania pojazdów (ale nie tylko). Dzięki jego posiadaniu w każdym momencie („na żywo”) możemy dowiedzieć się, gdzie w danej chwili znajduje się nasze auto. Wystarczy dostęp do internetu w laptopie, tablecie czy telefonie komórkowym. Ponadto, dzięki temu sprytnemu urządzeniu możemy przeanalizować zużycie paliwa oraz podział na przejazdy prywatne lub służbowe (np. w sytuacji, gdy posiadamy firmę spedycyjną, świadczącą usługi oczyszczania miasta, wypożyczalnię, naukę jazdy, odpowiedzialną za transport osób czy budowlaną).

Elektroniczna Ewidencja Przebiegu Pojazdów (EEPP) to doskonały produkt dla wszystkich przedsiębiorców. EEPP IKOL został stworzony w oparciu o wszystkie normy ustawowe, dzięki czemu można w pełni odliczyć 100 procent VAT-u od ceny pojazdu, paliwa, napraw, serwisów, przeglądów, zakupów, wymiany opon albo myjni. System pozwala również mieć na oku wszystkie pojazdy jednocześnie, które powinny poruszać się w wyznaczonej strefie. Dzięki funkcji tworzenia dowolnych obszarów będziemy na bieżąco informowani o tym, gdzie znajduje się dany pojazd. Przy przekroczeniu wyznaczonego indywidualnie obszaru zostaniemy niezwłocznie o tym poinformowani.

Jeżeli chcielibyśmy także cofnąć się znacząco w czasie i prześledzić konkretną trasę o konkretnej dacie, również istnieje taka możliwość. Korzystając z aplikacji IKOL GPS mamy pełny dostęp do historycznych danych pojazdu, nawet do 3 miesięcy wstecz. To proste! Wystarczy wybrać samochód oraz datę a system automatycznie przygotuje szczegółowy raport dotyczący przejechanej trasy i uwidoczni ją na poglądowej mapie.

Szczególnie ważną opcją jest możliwość odłączenia rozrusznika. Wyobraźmy sobie, że ktoś dopuszcza się kradzieży naszego pojazdu. Dzięki tej funkcji systemu IKOL zyskujemy nie tylko przydatną wiedzę, ale także możliwość fizycznego unieruchomienia pojazdu. Wystarczy jedno kliknięcie, aby odłączyć rozrusznik i wstrzymać przemieszczanie się samochodu. Rzecz jasna przez wzgląd na bezpieczeństwo nie istnieje możliwość uczynienia tego w trakcie jazdy, jednak gdy tylko prowadzący auto postanowi zatrzymać się na postoju – nie będzie mógł ponownie uruchomić silnika.

Nie sposób przecenić wszystkich opcji, które płyną z posiadania nowoczesnego GPS-u do monitoringu pojazdów. Wymienione funkcje to tylko niektóre z plusów aplikacji. O innych zaletach można dowiedzieć się u specjalistów z salonu Autoradex w Elblągu, który mieści się przy ulicy Żyradowskiej 83D. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej firmy pod adresem: www.autoradex.pl

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.