› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsze systemy oświetlenia dla przemysłu i motoryzacji

› poradnik ponad rok temu    27.02.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Najlepsze systemy oświetlenia dla przemysłu i motoryzacji

Bez względu na to, czy chodzi o pierwszy montaż, czy o części zamienne do maszyn i pojazdów, komponenty do sprzętów wykorzystywanych w przemyśle muszą być idealnie dopasowane i niezawodne. Wybierając systemy oświetlenia i systemy chłodzenia, warto zwrócić uwagę na firmę OE Industry.

Polskie przedsiębiorstwo OE Industry specjalizuje się w systemach oświetlenia i systemach chłodzenia przeznaczonych dla branży przemysłowej i automotive. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na specjalne systemy klimatyzacji czy oświetlenie produkcji OE Industry – klienci tego producenta są niezwykle wymagający. Rocznie produkują od kilku do kilkunastu tysięcy skomplikowanych urządzeń, maszyn i pojazdów (tzw. małe serie). Wymagają dla nich unikalnych, dopasowanych komponentów.

Nawet oświetlenie do komunikacji miejskiej
 

Wśród pojazdów, dla których przeznaczone są części produkowane przez OE Industry, są samochody ciężarowe, przyczepy i naczepy, pojazdy specjalne, wojskowe, wozy strażackie, kampery, wózki podnośnikowe i wiele innych. Firma produkuje także oświetlenie do komunikacji miejskiej, tj. tramwajów, autobusów, busów i pociągów. Systemy chłodzenia i systemy klimatyzacji OE Industry, trafiają głównie do zakładów przemysłowych. Z tego względu równie często potrzebują indywidualnego dopasowania.

Współpraca na każdym etapie
 

Komponenty OE Industry nierzadko powstają dla klienta zupełnie od zera. Współpraca inżynieryjna nawiązywana jest już na etapie pomysłu, następnie tworzy się prototyp, prowadzi badania, następnie powiela sprawdzone rozwiązanie w produkcji seryjnej i dostarcza klientowi. Odbiorcy komponentów OE Industry cenią sobie firmę przede wszystkim za elastyczność i wsparcie w podejmowaniu decyzji na całym etapie tworzenia komponentów.

„Produkty dostarczane przez nas są niezawodne, idealnie dopasowane, gwarantujące długi okres eksploatacji” – pisze o sobie producent na stronie internetowej http://oeindustry.com/ . „Nasza oferta to coś więcej, niż tylko sprzedaż. To współpraca pomiędzy firmą OE Industry a Państwa przedsiębiorstwem w celu zmaksymalizowania obopólnych korzyści” – podkreśla.

Pomoc w planowaniu
 

Przewaga OE Industry wynika z kompleksowości działań. Nie chodzi jedynie o współpracę z klientem na kolejnych etapach tworzenia produktu, ale również o doskonałą znajomość potrzeb partnerów biznesowych. Firma stara się traktować ich projekty jak własne, a dzięki temu oferuje rozwiązania, które są sprawdzone i jakościowe, a także wspiera przedsięwzięcia weryfikując poszczególnych dostawców i zdejmując z klienta cały ciężar planowania produkcji i szacowania terminów. Takie wszechstronne podejście daje unikalny design, wysoką funkcjonalność produktów i unifikację rozwiązania. OE Industry dostarczając rozwiązanie, dba o to, by miało ono wiele zastosowań. Może więc pomóc zoptymalizować koszt całego projektu.

Ktoś więcej niż producent
 

Firma OE Industry to nie tylko systemy oświetlenia, systemy chłodzenia i systemy klimatyzacji. To także odpowiedzialność społeczna. Równolegle ze swoją działalnością produkcyjną, prowadzi działania wspierające młodych, utalentowanych ludzi, którzy nie mogą realizować swoich pasji, ze względu na brak środków finansowych. Co dwa lata firma wydaje limitowany kalendarz, z którego środki przeznacza na cele charytatywne.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.