› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

MotoWeekend z Agromax przyciągnął fanów motoryzacji

› bieżące ponad rok temu    23.04.2012
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A

Za nami motoryzacyjny weekend z firmą Agromax. Przez trzy dni od piątku do niedzieli na parkingu przed Centrum Handlowym w Elblągu, na fanów czterech kółek czekało mnóstwo atrakcji i sportowych emocji. Piękna i ciepła pogoda sprawiła, że stoisko firmy Agromax odwiedziło wielu mieszkańców Elbląga i okolic.

Każdy kierowca mógł m.in. sprawdzić swoje umiejętności na torze przeszkód w konkurencji tzw. testu Stewarda (jazda pomiędzy pachołkami z piłeczką na talerzu, umieszczonym na masce pojazdu). Da miłośników osiągów i oszczędności przygotowano konkurs ECODRIVE. W specjalnie wydzielonej strefie można było skorzystać z usług nowego serwisu Agromax m.in. skontrolować i ustawić zbieżność kół, sprawdzić stan klimatyzacji, zmierzyć samochód za pomocą eletronicznego cyrkla, dokonać analizy lakieru za pomocą spektofotometru, czy przetestować sprawność akumulatorów. Dla najmłodszych elblążan sporą atrakcją cieszył się w niedzielę tor, na którym można było ścigać się zdalnie sterowanymi modelami rajdowymi w skali 1:10.

Podczas MotoWeekendu zaprezentowano także najnowsze modele marek KIA oraz Mitsubishi, w tym nowego, bogato wyposażonego Mitsubishi Outlandera oraz nową KIA Ceed.
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.