› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocross - wygraj jeden z czterech biletów!

› zapowiedzi ponad rok temu    2.10.2015
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 10 / 100%
A A A
Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocross - wygraj jeden z czterech biletów!

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie - Diverse NIGHT of the JUMPs już po raz czwarty zagoszczą w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Tym razem polskie Grand Prix będzie wyjątkowe, ponieważ zawodnicy zmierzą się w walce o ostatnie punkty klasyfikacji generalnej i to właśnie 21 listopada w Polsce poznamy nowego Mistrza Świata.

Mistrzostwa Świata FMX są obecne w Polsce od 2006 roku, kiedy to marka Diverse, jako pierwsza przedstawiła polskiej publiczności imprezę tak wysokiej rangi w katowickim Spodku. W latach kolejnych zawody rozgrywane były w Katowicach (2007), w Trójmieście (2011, 2013, 2014). Najświeższa, tegoroczna odsłona MŚ odbyła się w marcu Krakowie. W listopadzie wirtuozi lotów na motocyklach ponownie odwiedzą ERGO ARENĘ na granicy Gdańska i Sopotu.

Wcześniejsze edycje odniosły sukces nie tylko organizacyjny, ale także frekwencyjny. Zawodnicy bardzo chwalili warunki startów i możliwości obu obiektów oraz doping polskich widzów. ERGO ARENA była wypełniona po brzegi, a bilety na zawody w Krakowie zostały praktycznie wyprzedane na dwa miesiące przed terminem imprezy! To pokazuje, że Polacy pokochali Freestyle Motocross, a w Polsce wciąż brakuje wydarzeń motocyklowych w randze mistrzowskiej, które poza tym, że mają tak wysoki status, to jeszcze dostarczają kibicom mnóstwa ekstremalnych wrażeń.

Konkurs Freestyle to jednak nie wszystko, czego mogą spodziewać się widzowie, którzy wybiorą się w listopadzie do ERGO ARENY. Jak zawsze podczas Diverse NIGHT of the JUMPs widzowie mają okazję na bezpośrednie spotkanie z zawodnikami podczas Pit Party, a konkursy, w których między innymi zawodnicy będą próbowali pobić rekord świata w skoku wzwyż dostarczą dodatkowej dawki wrażeń.

Podczas Diverse NIGHT of the JUMPs nie zabraknie także atrakcji specjalnych, wyścigów najmłodszych adeptów Motocrossu w nowej odsłonie oraz konkursu na MISS FMX. Organizatorzy przewidują również wyjątkowy konkurs dla kibiców, w którym wygrany stanie się na chwilę główną gwiazdą wydarzenia.

„Noc Skoków” nie jest imprezą tylko i wyłącznie dla „dużych chłopców”. Dowodem na to są największe areny świata, do których Mistrzostwa Świata FMX od lat przyciągają całe rodziny dając okazję do wyśmienitej zabawy, dlatego warto wybrać się na te zawody razem.

HARMONOGRAM 21.11.2015
17:00 Drzwi otwarte
17:30 Pit Party - spotkanie, sesja foto z zawodnikami i ich maszynami, wywiady,etc
19:00 Otwarcie zawodów
19:15 Prezentacja zawodników
19:30 Kwalifikacje – 12 zawodników
20:15 Life Proof Race&Style - konkurencja dodatkowa, wyścig połączony z trickami
20:30 Przerwa
21:00 Drugie otwarcie
21:05 Kids Race - wyścig motocross dzieci
21:15 Maxxis Highest Air - skoki wzwyż na motocyklu
21:25 Finał
21:50 Show Specjalne
22:00 Ceremonia wręczenia nagród
22:05 Sesja autografów
22:30 Koniec

Bilety do nabycia za pośrednictwem: Eventim oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

Sponsorami rundy w Polsce są Diverse, G-Shock, Interhandler
Sponsorami serii NIGHT of the JUMPs są: MAXXIS i LIFEPROOF

Wszelkie informacje są dostępne na stronie Sportainment.pl
Wydarzenie na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/793008957462569/
 

Specjalnie dla naszych Czytelników mamy aż 4 pojedyńcze bilety na to wydarzenie w kategorii 69 zł. Co trzeba zrobić, aby je wygrać? Nic trudnego! Wystarczy na adres konkursy@elblag.net wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu i dodatkowo odpowiedzieć na proste pytanie: Kto jest sponsorem rundy w Polsce?

Na odpowiedzi czekamy do 16 października. Bilety będą do odbioru w "kasie specjalnej" Ergo Areny w dniu imprezy, czyli 21 listopada. Zapraszamy!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.