› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Międzynarodowy transport ciężarowy

› poradnik 9 miesięcy temu    3.02.2022
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Międzynarodowy transport ciężarowy

Transport ciężarowy to bardzo ważna część gospodarki. Przewóz towarów zapewnia kompleksową obsługę większości branż z których codziennie korzystają setki milionów ludzi na całym świecie. Transport międzynarodowy to także możliwość rozwoju dla wielu firm oraz ekspansji na międzynarodowe rynki.

Usługi transportowe na terenie Europy oraz Azji

Usługi świadczone jako transport ciężarowy importantcargotraffic.pl obejmują transport samochodowy na terenie Europy i Azji. Firma transportowa zawsze dba o przewożony ładunek i zawsze dostarcza przesyłki na czas, który jest bardzo ważny w przypadku transportu ciężarowego.

Międzynarodowy transport ciężarowy, który wykonuje rzetelny przewoźnik, to nie tylko gwarancja dowozu towaru w najdalsze zakątki Europy czy Azji, ale także do miejsc, które są trudno dostępne i reszta firm transportowych nie chce podjąć się takiego zlecenia.

Samochody ciężarowe do każdego zadania

Usługi transportowe, które oferuje firma Important Cargo Traffic, to przede wszystkim transport drobnicowy, transport całopojazdowy oraz transport ponadgabarytowy. Jednak zawsze słuchamy oczekiwań zleceniodawców i cenimy sobie elastyczność, by złożyć klientowi najlepszą ofertę.

Odległość transportu także dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Bez problemu wykonamy transport w całej Polsce, na terenie Unii Europejskiej oraz całej Europy czy Azji. Jeśli z potrzeb klientów wynika konieczność przewozu towarów na dalszych odległościach, to także jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie.

Transport ciężarowy drobnicowy

Transport drobnicowy to znakomita alternatywa dla każdego, kto potrzebuje wysłać stosunkowo mały towar, który nie wypełni całego transportu. W takiej sytuacji firma transportowa zbiera od klientów takie ładunki i przewozi je w uzgodnione miejsce lub miejsca, co pozwala znacznie zmniejszyć koszt transportu.

Cechy ładunku drobnicowego to: niska masa pojedynczych jednostek przesyłki, zredukowany koszt transportu, rozproszeni nadawcy i odbiorcy, często rozliczenie ze względu na wielkość oraz wagę towaru, różne opakowania i kształty przesyłek oraz konsolidacja przesyłek.

Usługi transportowe całopojazdowe

Transport całopojazdowy to udostępnienie przez przewoźników klientom całej ładowności, które posiadają pojazdy. Jest to jedna z usług transportowych w której najczęściej firma przewozowa współpracuje z dużymi firmami.

Warunki transportu całopojazdowego sprawiają, że najczęściej przewożone są materiały budowlane, części maszyn, większa ilość tworzyw sztucznych, możemy także zamówić przewóz artykułów spożywczych czy surowców opałowych. Transport całopojazdowy odbywa się samochodami ciężarowymi, lecz może być także realizowana przez pojazdy ze stałą zabudową czy z zabudową typu plandeka.

Ładunki ponadgabarytowe

Transport ponadgabarytowy, zwany też ponadnormatywnym, to przewożenie towarów, które nie mogą zostać przewiezione samochodami dostawczymi ze względu na swoją wagę czy wielkość.

Towary jakie najczęściej przewożone są jako wielkogabarytowe to transport maszyn, dużych wyrobów przemysłowych, dużych elementów metalowych czy dużych materiałów budowlanych.

Transport drogowy na terenie kraju

Transport krajowy to bardzo ważna część działalności firmy Important Cargo Traffic. Wieloletnie doświadczenie kierowcy, terminowość wykonania zleceń, ubezpieczenie przewożonych produktów oraz pracownicy, którzy profesjonalnie wykonują swoje obowiązki.

Rosnące zapotrzebowanie na przewozy towarów sprawia, że oferta firmy stale się rozwija. Ogromną zaletą firmy jest fakt, że w tak samo profesjonalnie realizują trasy Warszawa – Poznań, jak Barcelona – Moskwa.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.