› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Miał dwa promile, rewolwer za paskiem i tablice rejestracyjne od innego samochodu

› bieżące ponad rok temu    3.08.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Miał dwa promile, rewolwer za paskiem i tablice rejestracyjne od innego samochodu  fot. KM Policji Elbląg

Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Miał dwa promile, tablice rejestracyjne od innego samochodu i rewolwer za paskiem. 46-letni mężczyzna, który został  zatrzymany do kontroli drogowej, odpowie za posiadanie broni, jazdę w stanie nietrzeźwym i wykroczenia drogowe. Był kompletnie pijany. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zabezpieczyli przy nim rewolwer gazowy. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. 

W miejscowości Komorowo Żuławskie patrol drogówki zatrzymał do kontroli starego opla kadeta. Kierowca bełkotał i pachniał alkoholem. Policjanci zauważyli rewolwer, który  miał schowany za paskiem spodni. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Okazało się, że to broń gazowa bez pozwolenia. Przy podejrzanym zabezpieczono jeszcze 11 nabojów gazowych. Badanie na obecność alkoholu w organizmie wykazało u niego ponad 2 promile. Polak, mieszkający na stałe w Niemczech, trafił do policyjnego aresztu. Samochód, który się poruszał miał tablice rejestracyjne od volkswagena transportera. Pod nadzorem prokuratury policjanci wyjaśniają sprawę 46-latka. Opel, którym się poruszał został zabezpieczony do sprawy. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.