› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Lotos obniża ceny paliw na wybranych stacjach

› bieżące ponad rok temu    21.08.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Lotos obniża ceny paliw na wybranych stacjach

Na 81 stacjach paliw sieci Lotos i Lotos Optima w całej Polsce (w tym jednej w Elblągu) trwa promocja „Taniej 10 groszy na litrze”. Warunkiem otrzymania rabatu jest dokonanie płatności za paliwo gotówką. Promocja dotyczy zakupu wszystkich paliw Lotos oraz Lotos Dynamic za wyjątkiem LPG. Promocja potrwa do połowy września br.

Stacje biorące udział w promocji są specjalnie oznakowane poprzez umieszczone na ich terenie nośniki typu Airwall lub baner. Są to placówki zlokalizowane zarówno w dużych aglomeracjach miejskich – Wrocław, Łódź, Kraków, Warszawa, Gdańsk czy Poznań, jak i mniejszych miastach, takich jak Radom, Kędzierzyn-Koźle, Suwałki, Bielsko-Biała. Do akcji włączyła się także stacja Lotos Premium przy ul. Grunwaldzkiej 4 w Elblągu.

– Naszą ofertę przygotowaliśmy w odpowiedzi na oczekiwania Klientów związane z obniżką cen paliw, zwłaszcza teraz w wakacje, w okresie zwiększonego ruchu drogowego – komentuje Piotr Mischker, dyrektor ds. handlu detalicznego Lotos Paliwa. – To kolejna akcja skierowana do kierowców poszukujących dobrej jakości paliw w korzystnej cenie. W maju i czerwcu zrealizowaliśmy promocję rabatową na wybranych stacjach sieci Lotos, która została bardzo dobrze przyjęta przez rynek. Wykorzystując to doświadczenie zdecydowaliśmy się na rozszerzenie promocji na znacznie większą ilość stacji. Z rabatu będzie można korzystać nie tylko w weekendy, ale codziennie przez cały czas trwania promocji.

W styczniu 2012 r. minęło szesnaście lat od powołania spółki Lotos Paliwa, odpowiadającej za rozwój i zarządzanie ogólnopolską siecią stacji paliw Lotos i Lotos Optima. Aktualnie w sieci Lotos funkcjonuje 370 stacji dogodnie zlokalizowanych w miastach i przy trasach przelotowych. Te ostatnie, dzięki dużym parkingom, są także doskonałym miejscem do odpoczynku w czasie podróży.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.