› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Ladies Karting Cup, czyli panie ruszają na tor wyścigowy

› bieżące ponad rok temu    7.12.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
1 zdjęćLadies Karting Cup, czyli panie ruszają na tor wyścigowy fot. nadesłane

Nadchodzący weekend w Elblągu minie pod znakiem wyścigów kartingowych. Na ogrzewanym torze kartingowym przy ul. Akacjowej dziś odbędzie się kolejna runda amatorskiej ligi kartingowej Speed Center Elbląg. Z kolei w niedzielę odbędą się kartingowe zawody kobiet - Ladies Karting Cup.

W piątkowy wieczór (7 grudnia), panowie będą zdobywać kolejne punkty w rywalizacji o miano najszybszego kierowcy roku 2012. Za to w niedzielę (9 grudnia) emocje na elbląskim torze wyścigowym sięgną zenitu. O godzinie 13:00 odbędą się kartingowe zawody kobiet. W sportowej zabawie może wziąć udział każda dziewczyna w wieku od 14 lat. Zawody rozpoczną wyścigi kwalifikacyjne, a zakończy finał 5 najszybszych zawodniczek.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Pierwsze trzy najszybsze zawodniczki zdobędą całodzienny pobyt w Remi – Spa w Bogaczewie. Panie będą mogły zrelaksować się w saunie, jacuzzi i na basenie. Mistrzyni otrzyma dodatkowo miesięczny karnet ufundowany przez Calypso Fitness Elbląg.

- W poprzednich zawodach panie noszące na co dzień wysokie obcasy pokazały, że słaba płeć może być szybsza niż niejeden facet – mówi Paweł Hermanowicz, manager elbląskiego toru kartingowego. - Zapraszamy do kibicowania zawodniczkom. Będzie na co popatrzeć.
 
Wszystkie imprezy są otwarte dla publiczności i odbędą się na ogrzewanym torze kartingowym przy ul. Akacjowej w Elblągu. Więcej o imprezie na stronie www.funcenter.elblag.pl

 • Ladies Karting Cup, czyli panie ruszają na tor wyścigowy
ilość zdjęć 1 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.