› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Łabędź spacerował po starej siódemce

› policja ponad rok temu    17.04.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Łabędź spacerował po starej siódemce

Policjanci z Ostródy uczestniczyli w dość nietypowej interwencji. Funkcjonariusze patrolujący „starą” drogę krajową numer 7 zauważyli łabędzia, który wybrał się na niedzielny spacer, właśnie tą trasą. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego, a i łabędź wrócił na swoje tereny.

W poważnych tarapatach był pewien łabędź, który nieoczekiwanie znalazł się na środku „starej” drogi E-7 w miejscowości Grabin (powiat ostródzki). Ptak stwarzał realne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego i siebie, dlatego trzeba było go stamtąd jak najszybciej zabrać. Sprawę w swoje ręce wzięli ostródzcy policjanci ruchu drogowego, którzy napotkali łabędzia podczas patrolowania tej drogi. Interwencja mundurowych zakończyła się pomyślnie. Nie było to jednak łatwe ponieważ łabędź nie bardzo chciał opuścić drogę. Policjanci jednak byli na tyle przekonywujący, że dostojny łabędź po kilku minutach negocjacji zszedł sam z drogi i wrócił do pobliskiego jeziora.

Policja.gov.pl 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.