› poradnik |
ponad rok temu
11.02.2016 Bartłomiej Ryś komentarzy 0 ocen 26 / 88% |
A A A |
Ile razy słyszałeś, że Twój silnik diesla już do niczego się nie nada? Ile razy widziałeś kłęby dymu po porannym odpaleniu „na zimno”? A może już włożyłeś grube tysiące złotych w kapitalne remonty silnika i dalej masz te same problemy? Jeżeli walczysz z tym tak samo, jak ja walczyłem do tej pory – ten foto artykuł jest właśnie dla Ciebie. W kilku prostych krokach pokażę Ci, jak BEZDEMONTAŻOWO wyczyścisz Twój silnik. Potrzebujesz około trzech godzin, aby Twój silnik poczuł nowe życie.
Jako redaktorzy rzadko podpisujemy się pod artykułami sponsorowanymi. Z prostej przyczyny – często piszemy o produkcie, którego tak naprawdę nie znamy i nie jesteśmy w stanie za niego ręczyć. Zupełnie inaczej jest w tym przypadku – sposób działania produktów marki XENUM wypróbowałem na własnym samochodzie. Opel Vectra, 2.0 diesel – kto miał, ten wie: lubi kopcić, palić olej, brakuje mu często mocy... Jeździłem od mechanika do mechanika i każdy rozkładał ręce lub proponował mi kapitalne remonty „serca” samochodu za tysiące złotych.
Jeżeli myślisz, że ten foto artykuł dotyczy wyłącznie aut „wiekowych” - jesteś w błędzie. Do mechanika, który bezdemontażowo wyczyścił mi cały układ dolotowy przyjeżdżają różne auta, również te benzynowe, z bezpośrednimi wtryskami paliwa.
Trafiłem wreszcie do osoby, która zdecydowała mi się pomóc w zupełnie nowy, nieznany sposób. Na kilku następnych stronach pokażę krok po kroku to, co stało się z moim silnikiem w przeciągu zaledwie trzech godzin (!) i jaki jest tego efekt.
Zainteresowany? Uwierz, że czegoś takiego jeszcze w Elblągu (i całej północnej Polsce) jeszcze nie widziałeś.
+ | - |
Na oficjalnym Facebooku produktów marki XENUM są dostępne dziesiątki filmów z czyszczeniem różnych aut: dostawczych (IVECO), osobowych (od Fordów, przez grupę VAG po samochody typowo sportowe jak Porsche Cayenne czy Audi z wtryskami TSI lub TFSI). Na każdym z nich widać, jak auto zachowuje się przed, w trakcie i po czyszczeniu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. |