› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Koparką wjechał w osobową hondę

› policja ponad rok temu    25.10.2012
Rafał Kadłubowski
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
9 zdjęćKoparką wjechał w osobową hondę fot. Konrad Kosacz

Dziś około godz. 10 na skrzyżowaniu ulic Tamka i Zamkowej, doszło do kolizji koparkoładowarki z osobową hondą. W wyniku zderzenia obu pojazdów nikt nie został ranny. Mocno uszkodzona została honda civic. Bez szkód z kolizji wyszła koparka.

Do kolizji doszło w pobliżu Zespołu Szkół Zawodowych nr 1. Jak dowiedzieliśmy się od świadków zdarzenia, uczeń tej szkoły chciał przeparkować swój samochód. Wyjeżdżając z ulicy Tamka zamierzał skręcić w lewo. Z ulicy Zamkowej natomiast, od strony starówki w kierunku Alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego, jechała koparkoładowarka. Na skrzyżowaniu ulic Tamka i Zamkowej doszło do zderzenia pojazdów. W jego wyniku mocno zniszczony został przód hondy. Obaj kierowcy wyszli z kolizji bez szwanku. Obaj też byli trzeźwi. Jak się okazało po zbadaniu miejsca zdarzenia, za winnego kolizji uznany został kierowca koparki.

- W związku z tym, że na skrzyżowaniu tym nie istnieje żadne oznakowanie, należy na nim ustąpić pierwszeństwa nadjeżdżającym z prawej strony. Kierowca koparki nie ustąpił pierwszeństwa hondzie, która wyjeżdżała z prawej strony nieoznakowanego skrzyżowania. Dlatego sprawcą kolizji został kierowca pojazdu ciężkiego – poinformował nas jeden z policjantów elbląskiej drogówki pracujący na miejscu kolizji.

ilość zdjęć 9 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tom
ponad rok temu 2
Wymuszenie pierszeństwa przez koparkę, nie źle, teraz pewnie mozna kupić wrak na giełdach w stylu http://www.machineryzone.pl/... i inne W necie zawsze się znajdzie ktoś kto zechce kupić wraka Kierozwca nie pił ok, ale czy nie wypalił trawki to już nie sprawdzą
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ forfiter
ponad rok temu 1
Toś się chłopie za długo nie nacieszył nowym nabytkiem.....Ciesz się ze to nie twoja wina.....
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.