› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

Kolejna autobusowa linia zastępcza na prośbę mieszkańców

› bieżące ponad rok temu    4.06.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
Kolejna autobusowa linia zastępcza na prośbę mieszkańców fot. ZKM

W odpowiedzi na wnioski pasażerów, Zarząd Komunikacji Miejskiej, od 5 czerwca zostanie uruchomiona kolejna, trzecia już, linia zastępcza.

Autobus kursować będzie po trasie: Odrodzenia (pętla) - Mazurska - Browarna - Brzeska - Robotnicza - Karowa (pływalnia).

Linia ta oznaczona literą „Z”, będzie uzupełnieniem dla funkcjonujących linii nr 10, 14 i 19 aby zapewnić w tym rejonie połączenia w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Pasażerowie korzystający z przesiadki z linii „Z” do linii tramwajowych (1 i 3) lub odwrotnie, mogą kontynuować podróż na podstawie biletu skasowanego W PIERWSZYM POJEŹDZIE. Dodatkowo, identyczne zasady będą obowiązywały dla przesiadek z linii „Z” do linii nr 13, 17 (lub odwrotnie) na pętli autobusowej przy al. Odrodzenia. W przypadku korzystania z przejazdów na podstawie Elbląskiej Karty Miejskiej, kartę należy przykładać do kasowników tylko W PIERWSZYM POJEŹDZIE.

W przypadku elektronicznej portmonetki na EKM (elektroniczne bilety jednorazowe), rejestrację wejścia i wyjścia należy dokonać TYLKO W PIERWSZYM POJEŹDZIE. W drugim pojeździe EKM nie należy przykładać do kasowników – w przeciwnym wypadku z karty zostanie pobrana opłata jak za kolejny przejazd.

Uwaga – przesiadka powinna nastąpić w ciągu 40 minut od momentu skasowania biletu (wniesienia opłaty za przejazd) w pierwszym pojeździe.Michał Górecki

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.