› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Kolejką na Mierzeję w dniu Wszystkich Świętych

› zapowiedzi ponad rok temu    26.10.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców powiatu nowodworskiego, kolejny rok z rzędu Pomorskie Towarzystwo Miłośników Kolei Żelaznych uruchamia pociągi rozkładowe w okresie Wszystkich Świętych. Pociągi uruchomione zostaną w dniach 31 października, 1 oraz 2 listopada 2016 roku na trasach Nowy Dwór Gdański – Stegna – Jantar, Jantar – Stegna – Sztutowo oraz Nowy Dwór Gdański – Sztutowo.

Pociągi mają na celu dowiezienie mieszkańców Nowego Dworu Gdańskiego, Tujska, Rybiny, Jantaru i Junoszyna na cmentarz w Stegnie przy przystanku Stegna PKS. W dniu 1 listopada pociągi kursują zgodnie z rozkładem jazdy dostosowanym do godziny mszy świętej na cmentarzu w Stegnie (msza św. o godz. 13:00) – zapewniamy dojazd i powrót z Nowego Dworu Gdańskiego oraz Jantaru.

UWAGA! Jednocześnie informujemy, że w związku z przebudową drogi krajowej nr 7 w okolicach wiaduktu nad linią kolejową, pociągi na Cmentarz Komunalny w Nowym Dworze Gdańskim w okresie Wszystkich Świętych nie kursują w 2016 roku. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

ROZKŁAD JAZDY – 31 PAŹDZIERNIK 2016

Pociągi w dniu 31 października kursują na trasie Nowy Dwór Gdański – Stegna PKS (Cmentarz) – Jantar – Stegna PKS (Cmentarz) – Nowy Dwór Gdański w godzinach popołudniowych.

ROZKŁAD JAZDY – 1 LISTOPAD 2016

Pociągi w dniu 1 listopada kursują na trasie Nowy Dwór Gdański – Sztutowo, Jantar – Sztutowo, Nowy Dwór Gdański – Jantar. Godziny kursowania dopasowane są go mszy świętej na cmentarzu w Stegnie, która rozpocznie się o godz. 13:00. Zapewniamy dogodny dojazd i powrót na mszę pociągiem z Nowego Dworu Gdańskiego lub Jantaru.

ROZKŁAD JAZDY – 2 LISTOPAD 2016

Pociągi w dniu 2 listopada 2016 kursują na trasie Nowy Dwór Gdański – Stegna PKS (Cmentarz) – Jantar – Stegna PKS (Cmentarz) – Nowy Dwór Gdański w godzinach porannych.   Bilety na przejazd pociągami można nabyć wyłącznie bezpośrednio u konduktora. 

 

Źródło:kolejzulawska.pl

 

 • Kolejką na Mierzeję w dniu Wszystkich Świętych
 • Kolejką na Mierzeję w dniu Wszystkich Świętych
 • Kolejką na Mierzeję w dniu Wszystkich Świętych
ilość zdjęć 3 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.