› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Kierowca zginął na miejscu

› policja 21 dni temu    28.09.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kierowca zginął na miejscu

Kierujący pojazdem marki Toyota Rav4, 67-letni mieszkaniec gminy Srokowo (pow. Kętrzyn) z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego pojazd dachował. Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu. W naszym województwie był to jedyny wypadek śmiertelny podczas minionego weekendu.

Wczoraj (27.09.) o godz. 22:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony, że na trasie Jegławki-Wilczyny w gm. Srokowo doszło do wypadku drogowego. Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd dachował, a w środku znajduje się jedna osoba. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe.

Będący na miejscu policjanci ustalili, że na drodze powiatowej nr 1594N na łuku drogi kierujący pojazdem marki Toyota Rav4, 67-letni mieszkaniec gminy Srokowo z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego pojazd dachował. Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Jak ustalili policjanci mężczyzna nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa

- informuje policjant z Kętrzyna.

Na polecenie prokuratora ciało mężczyzny zostało przewiezione do prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.