› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Kierowca mercedesa i motorowerzysta nie żyją. Tragiczny bilans na drodze

› policja 7 miesięcy temu    1.10.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kierowca mercedesa i motorowerzysta nie żyją. Tragiczny bilans na drodze  fot. KPP w Iławie

28 – leni kierowca mercedesa uderzył w drzewo i poniósł śmierć. Auto rozpadło się na dwie części. Zdarzenie miało miejsce w gminie Zalewo, pow. iławski. Kierujący motorowerem na drodze krajowej nr 16 doprowadził do zderzenia bocznego z wyprzedzającym go samochodem osobowym mitsubishi. Na skutek poniesionych obrażeń zmarł. 

Weekend na drodze był tragiczny w powiecie iławskim. Dwie osoby zginęły. Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek (28.09)  kilka minut po godzinie 16.00 w gminie Zalewo.  

Według wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem osobowym mercedes nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku zderzenia pojazd rozpadł na się na pół, a 28 - letni mężczyzna kierujący pojazdem zmarł na skutek odniesionych obrażeń

- czytamy w komunikacie iławskiej policji. 

W sobotę (29.09) kilka minut po 15:00 doszło do wypadku tym razem na drodze krajowej nr 16. Według wstępnych ustaleń policji kierujący motorowerem  nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru skrętu w lewo na posesję. W wyniku czego doprowadził do zderzenia bocznego z wyprzedzającym go samochodem osobowym mitsubishi. 

Na skutek poniesionych obrażeń 53 – latek zmarł. 

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci wspólnie z technikiem kryminalistyki. Droga była przez kilka godzin zablokowana. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia

- informują iławscy policjanci. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.