› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

Kierowca i pasażer z narkotykami

ponad rok temu    8.02.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Kierowca i pasażer z narkotykami

Zatrzymaniem i przedstawieniem zarzutów za popełnione przestępstwo zakończyła się policyjna kontrola na terenie Braniewa. Dwóch mieszkańców powiatu braniewskiego odpowie teraz za posiadanie narkotyków, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę (03.02.) po godz. 18:00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego na jednej z braniewskich ulic przystąpili do kontroli pojazdu. W aucie poza pasażerem znajdował się jego starszy znajomy. Już na samym początku policjanci zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie mężczyzn, postanowili więc sprawdzić co mogło być tego przyczyną. Funkcjonariusze zabezpieczyli wówczas należące do pasażera narkotyki, a chwilę później zarówno on, jak i kierowca, trafili do policyjnej celi. Sprawą zajęli się kryminalni.

Policjanci przeszukując pojazd, którym podróżowali podejrzani, zabezpieczyli m.in. woreczki strunowe z suszem roślinnym oraz kilkadziesiąt sztuk tabletek. Użyty tester wskazał, że mogły to być amfetamina, ecstasy oraz marihuana. Zgromadzony materiał dowodowy wystarczył, by przedstawić zatrzymanym zarzut posiadania narkotyków, za co grozi im teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.