› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Już niedługo Mazurskie Agro Show Ostróda 2017 (+ wideo)

› region ponad rok temu    20.01.2017
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Już niedługo Mazurskie Agro Show Ostróda 2017 (+ wideo)

Już niedługo, bo w dniach 11 – 12 lutego 2017 w nowoczesnym kompleksie wystawienniczym Expo Mazury, zlokalizowanym przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie, odbędzie się trzecia edycja wystawy Mazurskie Agro Show Ostróda, podczas której zaprezentowana zostanie najnowsza oferta czołowych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Na wystawie obecni będą wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu, którzy zaprezentują krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń. To najważniejsza impreza tego typu w północno-wschodniej Polsce. Gospodarzem i organizatorem tego wielkiego wydarzenia jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Podczas trwania wystawy dostępne będą punkty doradcze i informacyjne instytucji i agend rządowych: Agencji Rynku Rolnego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Przez niecałe 2 tygodnie, tj. do dnia 1 lutego odbywa się rejestracja grup zorganizowanych w celu uzyskania dofinansowania na dojazd na wystawę. Więcej informacji na ten temat, łącznie zformularzem rejestracyjnym, znajduje się pod poniższym linkiem: http://www.agroshow.eu/arena/186,dofinansowanie-dla-grup.html

To już trzecia edycja imprezy, która z roku na rok cieszy cię coraz większą popularnością. Pierwszą wystawę, która odbyła się w 2015 roku, odwiedziły 18 394 osoby, a drugą około 40 tys. osób.

Podobnie jak w przypadku ubiegłorocznej edycji patronat medialny nad wystawą objęła Telewizja Polska. Ponadto wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez ministra rolnictwa i rowoju wsi Krzysztofa Jurgiela.

Organizatory zapewniąją wstęp wolny. Na miejscu dostępny będzie darmowy katalog wystawy.

Więcej informacji: www.agroshow.eu/arena

Tak było rok temu:

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.