› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Jubileuszowy Zlot Klubu Suzuki

› bieżące ponad rok temu    6.03.2012
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

W czasie długiego majowego weekendu odbędzie się jubileuszowy, dziesiąty już zlot Klubu Miłośników Suzuki. Hasłem zlotu, zaplanowanego na dni 3-6 maja 2012 r. w Zaborzu koło Częstochowy, będzie „X Zjazd KSP – wspomnienia z czasów PRL”.

Uczestnicy, oprócz wspólnych wieczorów przy ogniskach, mogą liczyć na liczne konkurencje oraz zabawy offroadowe i na torze, a także dodatkowe atrakcje, z których najciekawszy będzie bal przebierańców KSP.

Program Zlotu organizowanego przez
Stowarzyszenie Klub Miłośników Suzuki:

Czwartek, 3 maja
– przyjazd uczestników do bazy zlotu w ośrodkach w Zaborzu,
– kolacja (grill lub ognisko), wieczór integracyjny.

Piątek, 4 maja
– „Piknik 4x4” – konkurencje i zabawy na torze offroadowym w Juraparku w Biskupicach, dla wszystkich uczestników (właściciele aut osobowych dosiadają się do załóg aut terenowych) - konkurencje zręcznościowe, strzelnica, wspólne gry i zabawy.
– po powrocie z toru offroadowego obiadokolacja, jubileuszowy bal przebierańców KSP „Z czasów PRL”, otrzęsiny dla nowych uczestników i wiele innych wspólnych zabaw.

Sobota, 5 maja
– „Piknik-Lotnisko” - konkurencje na lotnisku-torze wyścigowym (troleje, przejazd z alkogoglami, próba stewarda, trasy zręcznościowe, itp.). W trakcie konkurencji na lotnisku będzie zorganizowany na miejscu piknik z konkurencjami i zabawami dla wszystkich uczestników. W godzinach popołudniowych i wieczornych w bazie zlotu obiadokolacja, uroczyste ogłoszenie wyników rywalizacji w poszczególnych kategoriach, loterie, aukcje, ognisko-grill, wieczór integracyjny.

Niedziela, 6 maja
– pożegnanie i odjazd uczestników ze zlotu.
Impreza będzie miała jak zwykle charakter turystyczno-rodzinny, wszystkie konkurencje samochodowe będą przystosowane dla aut seryjnych, osobowych i 4x4.

Zgłoszenia do udziału w zlocie są możliwe do 20 marca 2012 r. Więcej informacji o zlocie na stronie www.klubsuzuki.pl/index.php. Dodatkowych informacji udzielają Komandor Zlotu, Jarosław Chudzicki (j.chudzicki@klubsuzuki.pl) oraz Kwatermistrz Zlotu, Małgorzata Tokarczyk (m.tokarczyk@klubsuzuki.pl).
 

źródło: carfocus.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.