› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Jegłownik: Samochód wpadł do rowu

› policja 10 miesięcy temu    6.02.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Jegłownik: Samochód wpadł do rowu

Mężczyzna jadąc osobową dacią wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Policja ostrzega. Warunki znacznie się pogorszyły przez padający i zamarzający śnieg. Wymaga to znacznego ograniczenia prędkości i ostrożnego pokonywania zakrętów.

Policjanci z ruchu drogowego obsługiwali rano drogową kolizję w Jegłowniku. Tam 43-letni mężczyzna kierujący osobową dacią wjechał do rowu. Wcześniej stracił panowanie nad autem na śliskiej nawierzchni. W samochodzie w chwili zdarzenia znajdowała się 11-letnia córka mężczyzny. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sytuacja zakończyła się na ukaraniu mężczyzny 300 złotowym mandatem i 6 punktami karnymi.

Policjanci przypominają o dostosowaniu prędkości jazdy nie tyle do znajdującego się na drodze ograniczenia, co do panujących warunków pogodowych. Większość kierujących stosuje się do tego zalecenia. Od rana elbląscy policjanci odnotowali dwie kolizje drogowe.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Waldi
10 miesięcy temu 1
Za to ,że kierowca wpadł w poślizg to jeszcze dostał mandat? To jest niezrozumiałe i nieludzkie karać człowieka ,który nie może mieć wpływu na śliską drogę i niekorzystne warunki.Za takie coś powinni być ukarani zarządcy dróg , a kierowcy powinno się bezinteresownie pomóc wydostać z rowu.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.