› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Jednego dnia dwa wypadki. Było dachowanie i kierowca w szpitalu

› policja 5 miesięcy temu    7.01.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jednego dnia dwa wypadki. Było dachowanie i kierowca w szpitalu fot. KP PSP Braniewo

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie interweniowali dwukrotnie przy zdarzeniach drogowych. Było dachowanie i jedna osoba trafiła do szpitala. 

Do pierwszego zdarzenia z udziałem pojazdu dostawczego doszło w miejscowości Wysoka Braniewska gm. Płoskinia. Kierujący pojazdem uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z JRG PSP w Braniewie, strażaków – ochotników z OSP Płoskinia, zespół ratownictwa medycznego oraz braniewskich policjantów. Poszkodowany kierowca volkswagena został przewieziony do szpitala przez załogę ZRM.

Do drugiego zdarzenia z udziałem pojazdu osobowego doszło w Braniewie przy ulicy Kolejowej. Mazda po dachowaniu zatrzymała się w przydrożnym rowie. Na miejsce wypadku skierowano strażaków z Państwowej i Wojskowej Straży Pożarnej oraz funkcjonariuszy braniewskiej policji. Kierujący pojazdem zbiegł. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają braniewscy policjanci. Na czas prowadzenia działań ruch na drodze wojewódzkiej nr 507 odbywał się wahadłowo.

KP PSP w Braniewie 
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.