› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Jakie rowery Orbea warto zakupić tej wiosny?

› poradnik 7 miesięcy temu    27.04.2022
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Jakie rowery Orbea warto zakupić tej wiosny?

W ofercie marki Orbea znajdziemy liczne rowery przeznaczone dla mężczyzn i dzieci. Propozycje te wyróżniają się różnymi charakterami i zastosowaniami, dlatego sprawdzają się w rozmaitych warunkach. Sprawdźmy więc, jakie rowery Orbea warto wziąć pod uwagę w tym sezonie bardziej od innych i czym producent ten odróżnia się od konkurencji.

Rowery szosowe Orbea

Wśród szosowych propozycji marki Orbea znajdziemy w tym sezonie cztery bardzo ciekawe grupy jednośladów. Modele z grupy Orca i Orca Aero wyróżniają się budową przeznaczoną do jazdy wyścigowej. Te propozycje sprawdzą się na wyścigach, a także u osób, które pragną ćwiczyć przed tego rodzaju wydarzeniami. Poszukując roweru szosowego przeznaczonego na długie wyprawy z pewnością powinniśmy sprawdzić rowery Orbea z serii Avant. W grupie jednośladów o charakterze szosowym znajdziemy także modele z grupy gravel, w tym przypadku będzie to rodzina jednośladów Terra. Każda z tych grup jest godna uwagi dla osób zainteresowanych sportową jazdą, maksymalnymi osiągami i osiąganiem wysokich prędkości podczas przemieszczania się.

Rowery Orbea o charakterze górskim

Jeżeli nie interesuje nas jazda szosowa, a górska, to również powinniśmy przyjrzeć się bliżej propozycjom z oferty tej marki. Znajdziemy tu między innymi modele Occam i Laufey przeznaczone do trailu. Oiz i Alma to grupy rowerów cross country, o czyli jednych z najbardziej wszechstronnych jednośladów o charakterze górskim. Osoby poszukujące solidnej i wysokiej jakości propozycji enduro znajdą w ofercie marki Orbea modele z serii Railon.

Miejskie rowery Orbea

Choć w ofercie tego producenta ze świecą szukać roweru z obniżoną, charakterystyczną dla modeli miejskich, ramą, to jednak bez problemu odnajdziemy tu propozycje o tym charakterze. Rodziny jednośladów Vector i Carpe to właśnie propozycje skierowane do osób poruszających się na co dzień po mieście. Carpe to modele charakteryzujące się niską wagą, wszechstronnością oraz komfortem. Zastosowane w nich komponenty zapewniają płynną, szybką pracę i wygodę codziennego przemieszczania się. Vector to seria modeli nieco bardziej wzmocnionych, sprawdzających się również poza miastem. Te praktyczne propozycje posiadają wytrzymałość zarezerwowaną zazwyczaj dla znacznie droższych maszyn, a także wysokiej klasy komponenty.

Rowery Orbea dla dzieci i juniorów

W ofercie tego producenta znajdziemy także wysokiej klasy propozycje dla młodszych kolarzy. Najbardziej wszechstronne modele MX wprowadzają dzieci w świat kolarstwa pozwalając im zapoznać się z jednośladami wysokiej jakości oraz świetnymi komponentami. Orbea oferuje także bardziej usportowione modele dla młodzieży – znajdziemy w jej ofercie rowery Laufey Junior i Onna Junior, czyli juniorskie wersje ich dorosłych modeli.

Kupując rower Orbea warto wybrać się do sprawdzonego sklepu z jednośladami i skonsultować zakup z doświadczonym specjalistą. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie tylko wyposażyliśmy się w wysokiej klasy rower, ale także będzie on świetnie dopasowany do naszych oczekiwań, potrzeb i planowanych zastosowań. Rowery Orbea online znajdziemy na stronie www.bikesalon.pl/orbea , skąd zamówimy je z dostawą prosto do naszego domu. Jeżeli jednak preferujemy zakupy stacjonarne i chcemy mieć pewność, że przed zakupem zadaliśmy doradcy wszystkie frapujące nas pytania, Orbea Warszawa dostępna jest w sklepach przy ulicy Ostrobramskiej 38b i Wrocławskiej 25. W sklepach BikeSalon mamy pewność, że znajdziemy dopasowany do nas dwukołowiec i będziemy z niego zadowoleni. 

Źródło: Sklep rowerowy www.bikesalon.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.