› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Jaki samochód dla kobiety?

› poradnik ponad rok temu    20.12.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jaki samochód dla kobiety?

Kobieta wybiera samochód… Czy podczas wyboru przywiązuje większą wagę do jego wyglądu niż stanu technicznego? Jaki samochód jest najlepszy dla kobiety? O tym wszystkim piszemy w poniższym artykule. Zachęcamy do lektury!

Jakim klientem jest kobieta?   

Czy kobiety zwracają tylko uwagę na wygląd, czy może także stan techniczny? Nieprawdą jest tylko i wyłączne zwracanie uwagi na estetykę. Kobiety także uważnie przyglądają się technicznym aspektom. Jeżeli nie mają dużej wiedzy na ten temat to, zazwyczaj proszą o pomoc partnera lub znajomego mechanika.    

Kobiety zazwyczaj od razu nie wybierają auta, a dużą wagę przywiązują do selekcji i wybrania właściwego modelu do ich potrzeb. Płeć piękna najczęściej nie decyduje się na zakup używanego auta z ogłoszenia czy sprowadzonego z zagranicy, którego historia jest trudniejsza do sprawdzenia. Kobiety zdecydowane na zakup samochodu częściej decydują się na skorzystanie z usług profesjonalnych centrów sprzedaży używanych samochodów. Dodatkowo są one bardziej otwarte na sprawdzanie pojazdu na stanowisku diagnostycznym.     

Na co zwracają uwagę kobiety przy wyborze auta?   

Zazwyczaj kobiety decydują się na samochody o nadwoziu hatchback. Ważna jest dla nich praktyczność i komfort jazdy. Z tego względu często wybierają auta mniejsze i ze słabszym silnikiem. Takie samochody są nie tylko łatwiejsze w ich parkowaniu, ale także ekonomiczniejsze.      

Z salonu czy używane?   

Nie ma reguły na to, czy płeć piękna wybiera samochody prosto z salonu, czy używane. Zależy to od ich możliwości finansowych. Oczywiście auta prosto z salonu mają wiele plusów, takich jak gwarancja na naprawy czy piękny wygląd. Jednak droższa polisa i przestrzeganie zaleceń producenta są wadami takiego rozwiązania. Wbrew obiegowej opinii, panie kupując auta używane są bardzo rozsądne i rozważnie podchodzą do super okazji cenowych.  

Finansowanie zakupu samochodu dla kobiety    

Chcemy kupić pierwszy samochód albo wymienić stary. Jako kobiety, mamy już szczegółowy plan, jak będzie wyglądał. Niestety przeszkodą na drodze do realizacji naszych marzeń jest brak odpowiednich oszczędności. Co można zrobić w takiej sytuacji? Otóż pomocne mogą okazać się pożyczki pozabankowe oferowane przez instytucje pozabankowe, przeczytaj artykuł o pożyczkach pozabankowych. Ich główne zalety to szybka dostępność i możliwość spłaty w niewielkich ratach. Pamiętajmy jednak, że pożyczki pozabankowe wymagają spłaty w przyszłości. Z tego względu usiądźmy spokojnie i przeanalizujmy, czy pożyczki pozabankowe nie będą stanowiły zbyt dużego obciążenia dla naszego budżetu domowego. Każde zobowiązanie zaciągajmy z głową!    

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.