› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Jak odpowiednio zadbać o swój silnik?

› poradnik ponad rok temu    18.05.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Jak odpowiednio zadbać o swój silnik?

Miłośnicy motoryzacji wiedzą często dbają o swoje pojazdy aż nazbyt przesadnie. Dla jednych może wydawać się to dość dziwne, jednak każdy powinien raz na jakiś czas „dopieścić” swoją maszynę i zrobić generalny przegląd, aby była sprawna jak najdłużej. Najważniejszym elementem jest silnik, dlatego to właśnie na niego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę.

 1. Jak działa płukanka do silnika?
 2. Sprawdzone produkty dostępne na rynku
 3. 5 złotych zasad, które powinieneś stosować

Przyjrzyjmy się zatem bliżej zagadnieniu dbania o silnik i poznajmy sposoby na jego eksploatację.

Jak działa płukanka do silnika?

Tec 2000 płukanka silnika to produkt dostępny na rynku, który umożliwia usunięcie osadu i nagary, który zatrzymał się w skrzyni korbowej. Jest to płyn, który skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i pozostawia silniki benzynowe i silniki diesla w czystości.

Płukanie i ochrona silnika są bardzo ważna, ponieważ wydłuża jego żywotność i wydajność, przez co możemy dłużej cieszyć się naszym pojazdem. Tec 2000 engine flush nie tylko czyści zanieczyszczenia, ale ma takie właściwości jak: hamowanie hałasu, poprawianie sprawności silnika, utrzymuje czystość i sprawność nowego oleju silnikowego na dłużej.

Sprawdzone produkty dostępne na rynku

Na rynku dostępnych jest wiele firm, które w swojej ofercie posiadają produkty do czyszczenia silników i ich eksploatacji. Warto jednak ufać zaufanym przedsiębiorstwom, które posiadają przebadane i certyfikowane produkty, które nie uszkodzą naszego pojazdu. Marka TEC 2000 swoich klientów zadowala już od 1973 roku, co świadczy o jej bogatym doświadczeniu i bazowaniu na sprawdzonych recepturach.

Produkty marki TEC 2000 są dostępne już w wielu krajach na świecie i osiągają ogromne sukcesy, ponieważ zaskakują swoją wysoką jakością i skutecznością działania.

5 złotych zasad, które powinieneś stosować

Płukanie i ochrona silnika to nie jedyne działania, które wydłużą życie Twojego silnika. Warto również poznać 5 złotych zasad, które na pewno poprawią jego działanie:

 1. SERWISOWANIE – jest to bardzo ważne, aby co jakiś czas sprawdzać stan techniczny swojego pojazdu, zwiększy to jego bezpieczeństwo
 2. Sprawdzone paliwo
 3. Rozgrzewanie silnika – jest to ważne szczególnie zimą, aby rozgrzać silnik przed używaniem pojazdu, zminimalizuje to ryzyko jego uszkodzenia podczas jazdy
 4. Schłodzenie silnika – szczególnie po odbyciu długiej trasy schłodzenie silnika przed jego wyłączeniem jest bardzo ważne
 5. Wybór oleju dobrej jakości

Dbanie o silnik jest bardzo ważne, ponieważ dobry i zadbany silnik pozwoli cieszyć się pojazdem o wiele dłużej.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.