› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Groźna kolizja w Komorowie Żuławskim

› policja 10 miesięcy temu    28.01.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Groźna kolizja w Komorowie Żuławskim fot. KM Policji Elbląg

W Komorowie Żuławskim pod Elblągiem doszło do groźnej kolizji. Zderzyły się trzy samochody. Były utrudnienia w ruchu. Na obserwację do szpitala trafiła 7-letnia dziewczynka. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 8.00 na drodze powiatowej w miejscowości Komorowo Żuławskie („stara siódemka"). Wstępne ustalenia wskazują, że 35-letnia kobieta kierująca lexusem nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i jechała za szybko. Nie wyhamowała na drodze podporządkowanej i wjechała na „starą siódemkę". Tam zderzyła się z fordem rangerem, którym kierował 34-letni mężczyzna oraz z busem kierowanym przez 34-latka (ford i mercedes jechały w przeciwnych kierunkach). Mercedes przeznaczony do przewozu osób miał na pokładzie dwoje dzieci. 7-letnia dziewczynka trafiła na obserwację do szpitala. 10-letni chłopiec nie wymagał hospitalizacji. Inni uczestnicy również nie odnieśli obrażeń. Przez półtorej godziny były utrudnienia na drodze. Kierującej lexusem zatrzymano prawo jazdy. Dochodzenie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.