› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

Golf & Cars. Auta tuningowe, motocykle i nauka gry w golfa. Zapraszamy całe rodziny!

› sport ponad rok temu    17.06.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Golf & Cars. Auta tuningowe, motocykle i nauka gry w golfa. Zapraszamy całe rodziny!

Już 17-18 czerwca, na polu golfowym Sand Valley Golf Resort w Pasłęku będzie miało miejsce wielkie święto motoryzacji i tuningu, połączone z gra w golfa. Ta jedyna tego typu impreza w naszym regionie rozpocznie się o godzinie 12.00.

Organizatorzy przewidują prezentację samochodów tuningowych i motocyklów. Ponadto odbędzie się turniej golfa, jak również przewidziano naukę tej gry (mini akademia golfa) - każdy będzie mógł spróbować swoich sił w prawidlowym uderzaniu piłeczki i trafianiu do celu.

18 czerwca będzie można podziwiać auta oraz motocykle klasyczne, które przyjadą z Trójmiasta. O godzinie 16.00 rozpocznie się rajd WRC.

Pomysłodwcy wydarzenia zapraszają wszystkich, szczególnie mile widziane są całe rodziny z dziećmi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na  miejscu organizatorzy zapewniają catering, lody tajskie, dmuchańce dla dzieci i wiele innych atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Będzie możliwość przejechania się autami testowymi, które zostaną na tę okoliczność użyczone przez jednego z największych dilerów  samochodowych w Polsce. 

Pole golfowe Sand Valley Golf Resort w Pasłęku zmieni się wkrótce w miejsce, gdzie obowiązkowo powinien pojawić się każdy fan motoryzacji i tuningu. Orientacyjny plan imprezy może się zmienić ze względu na warunki atmosferyczne i liczbę ucezstników.

Do zobaczenia w Pasłęku!

Zobaczcie jak było rok temu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.