› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Gmina Małdyty. Pijany, bez uprawnień, wjechał do przydrożnego rowu

› region ponad rok temu    1.02.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gmina Małdyty. Pijany, bez uprawnień, wjechał do przydrożnego rowu fot. KPP Ostróda

Przed sądem odpowie 32- letni kierowca, który pijany i bez uprawnień spowodował kolizję drogową. Jechał z pasażerką, która również była nietrzeźwa. Po zdarzeniu żadne z nich nie przyznawało się do kierowania pojazdem, dlatego oboje zostali zatrzymani w policyjnej celi.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (29 stycznia 2018 r.) około godz. 20:00 w miejscowości Dobrocin (gmina Małdyty). Kierujący nissanem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Gdy policjanci dojechali na miejsce uczestnicy kolizji byli już poza pojazdem. Mężczyzna i kobieta znajdowali się pod znacznym wpływem alkoholu. Żadne z nich nie przyznawało się do kierowania autem. Badanie 23- latki na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad 1,5 promila tej substancji. Jej starszy kolega odmówił sprawdzenia stanu trzeźwości, w związku z czym została pobrana mu krew do badań. Jak ustalili policjanci, mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.

Oboje uczestnicy kolizji zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy. Zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków zdarzenia i ustalili, że kierowcą był 32- latek. Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej. Jego 23- letnia pasażerka również została przesłuchana. Po wykonaniu czynności oboje zostali zwolnieni do domu.

KPP Ostróda

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.