› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Gmina Braniewo. Pasażerka z urazem kręgosłupa w szpitalu

› policja 6 miesięcy temu    9.02.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gmina Braniewo. Pasażerka z urazem kręgosłupa w szpitalu fot. KP PSP w Braniewie

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w okolicy Maciejewa, gm. Braniewo. Pasażerka bmw z podejrzeniem urazu kręgosłupa została odwieziona do szpitala.

18-letni kierowca bmw jechał trasą Świętochowo-Maciejewo. Stracił panowanie nad autem, uderzył w pień po ściętym drzewie, a następnie pojazd wywrócił się, wpadł do rowu i zatrzymał na przydrożnym polu.

18-letnia pasażerka z podejrzeniem urazu kręgosłupa trafiła do szpitala

- informuje braniewska policja.  

Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zabezpieczyli miejsca zdarzenia i udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadku.

Kobieta po zabezpieczeniu i ułożeniu na noszach typu deska została przeniesiona do pojazdu zespołu ratownictwa medycznego, a następnie przewieziona do elbląskiego szpitala. Dodatkowo strażacy udzielili na miejscu wypadku pomocy medycznej kierowcy, opatrując ranę dłoni

- relacjonują strażacy.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad samochodem. Mężczyna był trzeźwy.

Funkcjonariusze ustalili także, że mężczyzna posiada uprawnienia do kierowania od sierpnia 2018r., a w chwili zdarzenia ani kierowca, ani jego pasażerka nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 18-latkowi. Sprawą zajmą się teraz kryminalni

- wyjaśnia braniewska policja.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.