› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

Gdzie kupić dobre kosmetyki samochodowe dla amatora i profesjonalisty?

› poradnik ponad rok temu    5.06.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gdzie kupić dobre kosmetyki samochodowe dla amatora i profesjonalisty?

Samochód już dawno przestał być dobrem luksusowym. Z badania przeprowadzonego przez Biostat wynika, że ponad 91% Polaków posiada auto lub planuje je kupić w najbliższym czasie. Jednocześnie aż połowa z nas uważa, że samochód świadczy o statusie społecznym właściciela. Polacy kochają motoryzację, czego dowodzi rosnąca sprzedaż kosmetyków samochodowych, zwłaszcza tych do pielęgnacji lakieru. Warto natomiast wiedzieć, że kosmetyk kosmetykowi nierówny. Chcąc porządnie zadbać o auto i cieszyć się spektakularnym efektem wizualny, dobrze jest sięgać po produkty wysokiej jakości. Takie, jakie wybierają profesjonaliści. Gdzie można je kupić?

Byle nie z marketu

Wielu właścicieli samochodów zainteresowanych zakupem kosmetyków do pielęgnacji lakieru pierwsze kroki kieruje do działu motoryzacyjnego w hipermarkecie czy dyskoncie. Tam oczywiście wybór jest całkiem spory, ale w większości są to niestety produkty bardzo niskiej jakości. Czyli takie, których nigdy nie użyliby profesjonaliści zajmujący się auto detailingiem.

Czym grozi użycie takich marketowych środków do pielęgnacji lakieru? W grę wchodzi nawet uszkodzenie karoserii samochodu! Nieumiejętne użycie produktów niskiej jakości może się skończyć tym, że powstaną widoczne zarysowania czy przebarwienia, których usunięcie będzie już wymagać wizyty w specjalistycznym warsztacie – czyli właściciel poniesie podwójny, w dodatku bardzo wysoki koszt.

Osobną sprawą jest to, że używając amatorskich środków pielęgnacyjnych skazujemy się na bardzo przeciętny, by nie napisać słaby efekt. Właściciel solidnie się namorduje przy polerowaniu, usuwaniu rys czy domywaniu felg aluminiowych, poświęci na to cały dzień, a sumarycznie i tak nie będzie zadowolony z wyglądu samochodu. Czy zatem warto? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam.

Dobry adres to specjalistyczna hurtownia lakiernicza online

Być może zastanawiasz się, gdzie kosmetyki samochodowe kupują właściciele profesjonalnych warsztatów specjalizujących się w auto detailingu. To żadna tajemnica: zaopatrują się w nie w dobrych hurtowniach chemicznych. Najlepiej tych działających w Internecie, które gwarantują bardzo szeroki wybór produktów, atrakcyjne ceny i szybką dostawę pod same drzwi.

Jednym z najlepszych adresów zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów detailingu, jest https://chemiczna-hurtownia.pl/. Hurtownia oferuje bardzo szeroki wybór środków do pielęgnacji lakieru, wnętrza, szyb, silnika, kół, produkty do wykonywania napraw blacharsko-lakierniczych, a także pełną gamę akcesoriów, autokosmetyków, materiałów polerskich czy środków ochrony osobistej. Zaopatrzysz się tutaj w produkty renomowanych marek, rekomendowane przez najlepszych fachowców od detailingu.

Skorzystaj z atrakcyjnej promocji i pracuj bezpiecznie!

Teraz masz dodatkowy powód, by zaopatrzyć się w kosmetyki samochodowe w sklepie Hurtownia Chemiczna. Do końca czerwca 2020 roku trwa promocja, w ramach której do każdego zamówienia na kwotę powyżej 100 złotych otrzymasz atrakcyjny gratis – środki do ochrony przed wirusami i bakteriami (maseczki, przyłbice, płyny dezynfekujące). To bardzo przyda się podczas pracy nad autem, szczególnie jeśli prowadzisz własny biznes auto detailingowy. Bezpieczeństwo to w dzisiejszych czasach podstawa!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.