› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Enduroman 2015 – utrudnienia w ruchu

› sport ponad rok temu    19.08.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
archiwum elblag.netarchiwum elblag.net fot. Konrad Kosacz

W najbliższy weekend odbędzie się trzydniowa impreza triathlonowa – ENDUROMAN 2015, której częścią będzie wyścig kolarski (sobota, 22.08). W związku z organizacją tego przedsięwzięcia mieszkańcy Elbląga oraz okolicznych miejscowości muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu kołowym.

22 czerwca (sobota) w godzinach 8:50-18:00 zamknięte dla ruchu samochodowego będą ulice: Kwiatkowskiego (na odcinku od ul. Mazurskiej do Al. Jana Pawła II) oraz Al. Jana Pawła II (na odcinku od ul Kwiatkowskiego do ronda kończącego Al. Jana Pawła II). Mieszkańcy Modrzewiny oraz pracownicy firm znajdujących się na tym terenie, w wyjątkowych okolicznościach będą mogli dotrzeć do posesji znajdujących się na ww. odcinkach ulic.

Dalsza część trasy wyścigu będzie biegła drogą wojewódzką 503, na odcinku od Elbląga (ul. Mazurska) do Tolkmicka (rondo łączące ulicę Sportową, Mazurską i Morską). Po tej części trasy zawodnicy będą poruszać się zgodnie z przepisami o ruchu drogowym. Kierowców poruszających się tą trasą prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do wszystkich poleceń Policji, Straży Miejskiej oraz służb organizatora. Osobom przemieszczającym się na trasie Elbląg-Tolkmicko sugerujemy objazd przez Pogrodzie (drogą wojewódzką 504).

Przepraszamy za utrudnienia.

Joanna Urbaniak
rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.