› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Elbląg. Tylko jedna firma zainteresowana przetargiem

› inwestycje drogowe ponad rok temu    4.11.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Elbląg. Tylko jedna firma zainteresowana przetargiem

Tylko jedna firma zgłosiła się na ogłoszenie o przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej odnowy nawierzchni i wzmocnienia konstrukcji ul. Artyleryjskiej w Elblągu. Zaproponowała, że wykona zamówienie za niewiele ponad 15 tys. zł. 

Dziś (4.11) w Biuletynie Informacji Publicznej ukazała się wiadomość dotycząca otwarcia ofert w przetargu na na wykonanie dokumentacji projektowej odnowy nawierzchni i wzmocnienia konstrukcji ul. Artyleryjskiej w Elblągu.
Zgłosiła się tylko jedna firma - NEOX sp. z o.o. z Gdańska i zaproponowała cenę 15 tys. 670 zł. Zapewnia, że wykonana dokumentację projektową wraz ze złożeniem kompletnych wniosków o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszeń o zamiarze wykonania robót budowlanych do 10 lutego przyszłego roku.

Przed otwarciem ofert urzędnicy podali, że sfinansowanie zamówienia przeznaczono  18 tys. 450 zł.  O tym czy firma z Gdańska otrzyma kontrakt zdecyduje nie tylko cena (60 procent), ale także doświadczenie projektanta (40 proc.). 

Oto szczegóły zamówienia:

Dokumentacja projektowa musi zawierać m.in. rysunki w skali 1:500 z określeniem zakresu koniecznych robót, projektowane przekroje konstrukcyjne poszczególnych elementów drogi - jezdnie, chodniki, itp., spadki  dla prawidłowego odprowadzenia wód opadowych z nawierzchni jezdni i chodników. Do tego opis techniczny i technologa wykonania robót.
Wykonanie dokumentacji projektowej obejmuje także odnowę i wzmocnienie nawierzchni jezdni tj. wykonanie co najmniej wymiany warstwy ścieralnej z niezbędnym wyprofilowaniem istniejącej/sfrezowanej nawierzchni z dodatkowym wykonaniem warstwy wiążącej. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.