› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Elbląg. Policyjne podsumowanie weekendu

› policja 11 miesięcy temu    8.04.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Policyjne podsumowanie weekendu fot. KMP w Elblągu

Policjanci podsumowali miniony weekend. Od piątku do niedzieli radiowozy wyjeżdżały na interwencje 190 razy. 22 osoby nietrzeźwe przewieziono z interwencji do pogotowia socjalnego. Zatrzymano 3 nietrzeźwych kierujących.

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w Młynarach. Tam 46-latek kierujący fiatem cinquecento nie zapanował nad autem podczas pokonywania zakrętu, wjechał na chodnik i uderzył w skrzynkę elektryczną. Za tą skrzynką schował się przechodzień widzący manewry 46-latka jadącego fiatem. W wyniku potrącenia doznał on ogólnych obrażeń i przewieziono go karetką na badania. 46-latkiem zajęli się policjanci. Okazało się, że ma on 2,68 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie teraz za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie wypadku drogowego.

Inny kierujący z promilami został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego w miejscowości Oleśno. 39-letni mężczyzna kierował oplem vectrą. Badanie alkotestem wykazało u niego 2,46 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania autem.

Jeszcze inny nietrzeźwy kierujący to mężczyzna zatrzymany w Adamowie. Kierował daewoo lanosem mając 1,24 promila alkoholu w organizmie. Także nie posiadał uprawnień.

Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.