› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląg: Policjanci pomogli odnaleźć... zgubiony samochód

11 miesięcy temu    6.02.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg: Policjanci pomogli odnaleźć... zgubiony samochód

35-letnia kobieta która przyjechała do Elbląga przeprowadzać ankiety… zgubiła swój samochód. Brzmi nieprawdopodobnie ale to prawdziwa sytuacja, w której wczoraj próbowali pomóc elbląscy policjanci. W konsekwencji auto znaleźli i kobieta mogła wrócić do swojego rodzinnego Tczewa.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 14.00. Wtedy to roztrzęsiona kobieta zadzwoniła do dyżurnego na numer alarmowy 997 i powiedziała, że nie może… znaleźć swojego auta. Przyjechała do Elbląga z Tczewa wykonać kilka ankiet i zaparkowała samochód na osiedlu w okolicach ul. Lotniczej. Pomiędzy budynkami poruszała się pieszo. W pewnej chwili stwierdziła, że nie umie trafić spowrotem do miejsca, gdzie pozostawiła swoje osobowe renault. Na miejsce przyjechał patrol prewencji, który pomógł kobiecie nie znającej Elbląga w poszukiwaniach jej auta. Po około 40 minutach samochód został szczęśliwie odnaleziony. Był zaparkowany na osiedlu przy ul. Lotniczej. Kobieta mogła więc powrócić do Tczewa. Na tym zakończyła się ta nietypowa interwencja.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.