› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Elbląg. Pijany nastolatek jechał ponad 100 km na godz.

26 dni temu    9.03.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Pijany nastolatek jechał ponad 100 km na godz.

W miniony weekend policjanci przeprowadzili 114 interwencji. Do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego przewieziono 13 osób. Policjanci z ruchu drogowego obsługiwali 14 kolizji drogowych oraz zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących.

Pierwszy to 32-latek zatrzymany przy ul. Dworcowej przez policjantów z Pasłęka. Mężczyzna kierował vw passatem mając 1,80 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, posiadał dożywotni zakaz kierowania wszelkimi pojazdami. Jego auto przekazano innej trzeźwej osobie.

Drugi z nietrzeźwym zatrzymanym przez policjantów był 19-latek kierujący hondą civic. Mężczyzna został zatrzymany w podelbląskim Kazimierzowie. Jechał ponad 100 km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie prędkości do 50 km/h gdy policjanci zatrzymali go do kontroli od razu wyczuli zapach alkoholu. Badanie alkotestem potwierdziło, że ma on 0,60 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy.

Obaj mężczyźni odpowiedzą teraz przed sądem. 32-latkowi może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast 19-latkowi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.