› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Elbląg: Pijany kierowca i pijany rowerzysta

› policja ponad rok temu    14.05.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg: Pijany kierowca i pijany rowerzysta

Podczas dwóch weekendowych dni policjanci interweniowali 171 razy. Zatrzymano 3 osoby poszukiwane. Przebadano na zawartość alkoholu 366 kierujących. Zatrzymano też 2 pijanych kierujących.

0,8 promila w organizmie miał 34-latek kierujący vw passatem a zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów ruchu drogowego. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Kochanowskiego w Elblągu. Policjanci zatrzymali 34-latkowi prawo jazdy. Teraz odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości.

Przy ul. Marymonckiej policyjny patrol interwencyjny zauważył 51-latka który przewrócił się jadąc rowerem. Mężczyznę opatrzył wezwany na miejsce zespół karetki pogotowia. Po zbadaniu mężczyzny alkotestem okazało się, że ma on 1,62 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę w takim stanie rowerem został on ukarany 500 złotowym mandatem.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w ciągu dwóch weekendowych dni zatrzymali do kontroli 31 kierujących przekraczających dozwoloną prędkość. W trzech przypadkach zatrzymano na 3 miesiące prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.