› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Elbląg. Osobowy mercedes zderzył się z tramwajem na skrzyżowaniu

› policja 8 miesięcy temu    14.05.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Osobowy mercedes zderzył się z tramwajem na skrzyżowaniu

W miniony weekend doszło do dwóch wypadków i dwóch innych zdarzeń (pożar i ulatnianie się gazu stacji paliw). Wczoraj (13.05). Podczas wypadku drogowego w Komorowie Żuławskim mężczyzna poniósł śmierć na miejscu

Do czterech zdarzeń doszło w miniony weekend, w tym dwóch wypadków drogowych. Jeden z nich był tragiczny w skutkach. Wczoraj (13 maja) przed godziną 10.00 na starej drodze krajowej nr 7 w Komorowie Żuławskim samochód ciężarowy zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku wypadku została ranna 68-letnia kobieta. Z obrażeniami głowy przewieziono ją do szpitala. Natomiast 70-letni mężczyzna poniosł śmierć na miejscu.

Groźnie wyglądający wypadek wydarzył się wczoraj wieczorem. Osobowy mercedes zderzył się z tramwajem na skrzyżowaniu ul. Ogólnej i Konopnickiej. Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala. Nie doznały poważniejszych obrażeń. 

Do tragicznego w skutkach pożaru mogło dojść w mieszkaniu przy ul. Robotniczej. Powodem była pozostawiona na kilka dni włączona pralka. Gdy 12 maja około godziny 10.00 strażacy wyważyli drzwi do mieszkania na trzecim pietrze, z wnętrza buchnął czarny dym. Pożar szybko opanowano. 

W Rzecznej na terenie stacji paliw doszło do ulatniania się gazu. Na miejsce przybyło 5 zastępów straży pożarnej  dwa z jednostki pasłęckiej oraz Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemicznego z Elbląga - trzy wozy. Straży wydzielili 100 metrów strefy bezpieczeństwa. Nikomu nic się nie stało. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.