› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Elbląg. Odnowa nawierzchni tej ulicy coraz bliżej

› inwestycje drogowe ponad rok temu    22.11.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Elbląg. Odnowa nawierzchni tej ulicy coraz bliżej

Tylko jedna firma zgłosiła się na ogłoszenie o przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej odnowy nawierzchni i wzmocnienia konstrukcji ul. Artyleryjskiej w Elblągu. I to ona wygrała przetarg. 

W Biuletynie Informacji Publicznej  4 listopada ukazała się wiadomość dotycząca otwarcia ofert w przetargu na na wykonanie dokumentacji projektowej odnowy nawierzchni i wzmocnienia konstrukcji ul. Artyleryjskiej w Elblągu.
Zgłosiła się tylko jedna firma - NEOX sp. z o.o. z Gdańska i zaproponowała cenę 15 tys. 670 zł. Zapewnia, że wykonana dokumentację projektową wraz z niezbędnymi wnioskami do 10 lutego przyszłego roku.

Przed otwarciem ofert urzędnicy podali, że sfinansowanie zamówienia przeznaczono  18 tys. 450 zł.  O tym, że  firma z Gdańska otrzymała kontrakt zdecydowała nie tylko cena (60 procent), ale także doświadczenie projektanta (40 proc.). 

Oto szczegóły zamówienia:

Dokumentacja projektowa musi zawierać

m.in. rysunki w skali 1:500 z określeniem zakresu koniecznych robót,

projektowane przekroje konstrukcyjne poszczególnych elementów drogi - jezdnie, chodniki, itp., spadki  dla prawidłowego odprowadzenia wód opadowych z nawierzchni jezdni i chodników. Do tego opis techniczny i technologa wykonania robót.

Wykonanie dokumentacji projektowej obejmuje także odnowę i wzmocnienie nawierzchni jezdni tj. wykonanie co najmniej wymiany warstwy ścieralnej z  niezbędnym wyprofilowaniem istniejącej/sfrezowanej nawierzchni z dodatkowym wykonaniem warstwy wiążącej.  

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ MiszkaniecChopina
ponad rok temu ocena: 0%  1
A komu potrzeby remont takiej małej ulicy.Sa miejsca bardzie strategiczne w naszym mieście. Na takich ulicach są tylko prywatne posesje,których właściciele auta sami sobie ja niszczą.Prywatne znaczy bogate niech robią zrzute.Sklodowska Chopina tam jest dopiero dramat.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.