› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Elbląg. Nastolatek z narkotykami i pijani kierowcy

› bieżące ponad rok temu    23.09.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Nastolatek z narkotykami i pijani kierowcy

Policjanci z Elbląga podsumowali weekend służby. Funkcjonariusze wyjeżdżali na interwencje 151 razy. Do wytrzeźwienia trafiło 19 osób. Zatrzymano jednego kierowcę w stanie nietrzeźwym. Było 11 kolizji. Policjanci zatrzymali 17-latka i 20-latka, przy których znaleziono marihuanę.

Policjanci z ruchu drogowego zbadali trzeźwość 503 kierowców. Wśród nich jeden jechał w stanie nietrzeźwym. Został zatrzymany w Gronowie Górnym. Kierował dostawczym fordem. Miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. Ponadto funkcjonariusze byli na 11 niegroźnych kolizjach. Nie było wypadków drogowych. Mundurowi z prewencji wylegitymowali 336 osób. Zatrzymali 7 poszukiwanych oraz sprawdzili 6 telefonów pod kątem kradzieży. W 43 przypadkach pouczali, a w 27 interwencje zakończyły się mandatami.

Do policyjnego aresztu trafiło trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Na ulicy Obrońców Pokoju został zatrzymany młody mężczyzna. Miał przy sobie metalowa puszkę, a w niej amfetaminę. Kolejne zatrzymanie miało miejsce na ulicy Różanej. Tam policjanci zatrzymali 17-latka i 20-latka, przy których znaleziono marihuanę. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.