› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Elbląg. Ciężko ranna kobieta, potrącona przez nastolatka na hulajnodze. Policja szuka świadków

› daj znać 8 miesięcy temu    29.10.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Ciężko ranna kobieta, potrącona przez nastolatka na hulajnodze. Policja szuka świadków

Wczoraj (28.10) około godz. 13 nastolatek jadący na hulajnodze potrącił 83-letnią kobietę, która szła pod rękę z siostrzenicą, chodnikiem na ul. Traugutta w kierunku ul. Grota-Roweckiego. Chłopak od razu uciekł i nawet się nie zatrzymał. Rodzina i policja apeluje do świadków wypadku o informacje, które pomogą w zatrzymaniu sprawcy.  

Nasza Czytelniczka powiadomiła nas dziś (29.10) o wypadku swojej cioci, 83-letniej kobiety.

Wczoraj (28.10) około godz. 13 na ul. Traugutta, HULAJNOGA potrąciła bardzo poważnie moją Ciocię. Sprawcą był najprawdopodobniej chłopak w wieku około 10-13 lat (trudno powiedzieć, ponieważ od razu uciekł i nawet się nie zatrzymał!!!)  

- napisała pani Magdalena. 

Starsza kobieta doznała dotkliwych obrażeń.

Stan mojej cioci jest poważny, ma złamania m.in. nadgarstka i obrażenia głowy. Uderzenie było bardzo silne. Ciocia uderzyła twarzą w chodnik

- informuje siostrzenica.  

Według relacji naszej Czytelniczki jej ciocia szła prawidłowo po chodniku, pod ramię ze swoją siostrzenicą, a chłopak na hulajnodze z bardzo dużą prędkością uderzył od tyłu. Pomocy udzielił przejeżdżający obok kierowca, a potem ratownicy medyczni, którzy tak jak policjanci szybko przyjechali na miejsce wypadku. 

Pani Magdalena prosi o wszelkie informacje, które pomogą policji w ustaleniu i ujęciu sprawcy wypadku. Według naszej Czytelniczki hulajnoga mogła być elektryczna, ponieważ uderzenie było bardzo silne. 83-letnia kobieta, mimo, że szła pod rękę ze swoją siostrzenicą, straciła równowagę i uderzyła twarzą w chodnik.  

Zdaniem naszej Czytelniczki hulajnoga musiała być prywatna, nie z wypożyczalni miejskiej, gdyż przy niej sprawdzono tam po GPS, czy w tym czasie, ktoś w tej okolicy przejeżdżał. Wykluczono taką możliwość.

Poniżej publikujemy komunikat policji:

Policjanci szukają świadków wypadku, do którego doszło wczoraj w Elblągu. Chłopiec w wieku około 10 lat, potrącił na chodniku staruszkę i odjechał. Kobieta trafiła do szpitala. Ma obrażenia głowy i złamany nadgarstek.

Wypadek miał miejsce wczoraj (28 października) na chodniku przy ulicy Traugutta 37 w Elblągu. Na 83-letnią elblążankę najechał rozpędzony na hulajnodze chłopiec. Siła uderzenia była na tyle duża, że starsza pani upadła na bruk. Trafiła do szpitala. Doznała urazu głowy i złamania nadgarstka. Policjanci szukają świadków zdarzenia. Chłopiec był ubrany na ciemno, miał około 10 lat, odjechał w stronę ulicy Grota-Roweckiego.

Prosimy o kontakt pod numer telefonu 55 230 16 00 lub 55 230 16 20. Wszelkie informacje dot. zdarzenia można przesyłać anonimowo na adres (policja@elblag.ol.policja.gov.pl).

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 3
  WKURZONY
 • 4
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ -xyz
8 miesięcy temu ocena: 50%  2
Jeśli jechał na hulajnodze z wypożyczalni to chyba można łatwo sprawdzić dane osoby która wypożyczała, chyba że jechał na swojej hulajnodze.
odpowiedz oceń komentarz 1 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ abc
8 miesięcy temu ocena: 0%  1
Ranna z pewnością ale czy ciężko, to jakas lekka przesada?! To po wypadku samochodowym napiszcie dramatycznie ciężko ranna osoba? czy jak nie rozumiem
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.