› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Do Gdańska i Warszawy za 15 zł

› bieżące ponad rok temu    18.04.2017
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Marzy Ci się weekendowy odpoczynek w Trójmieście? Chcesz odwiedzić rodzinę w Elblągu? A może potrzebujesz wybrać się służbowo do Warszawy? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

Na www.polskibus.com właśnie zawitała nowa promocja, dzięki której za podróż na trasie Warszawa – Elbląg lub Warszawa – Gdańsk w dniach od 19 do 26 kwietnia zapłacisz jedynie15 zł + 1 zł opłaty za rezerwację! Aby z niej skorzystać, wystarczy dokonać zakupu biletu z kodem promocyjnym: 15PLN, który obowiązuje do wtorku, 25 kwietnia włącznie. Radzimy jednak nie zwlekać z decyzją - pula biletów za 15 zł jest ograniczona i może wyczerpać się wcześniej!

A to nie koniec dobrych wieści dla Elblążan! Od 1 kwietnia linia P1 kursuje według zmienionego, letniego rozkładu jazdy, dzięki czemu do dyspozycji Pasażerów są dodatkowe kursy do Gdańska i Warszawy! Dogodne, popołudniowe połączenie z Elbląga do stolicy rusza codziennie o 15:40, natomiast z dworca Metro Młociny w stronę Elbląga – o 16:30. Szczegółowy rozkład znajdziesz na http://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Roman
ponad rok temu 1
Tam i z powrotem, czy tylko tam?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.