› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy kalkulator OC rzeczywiście pozwala zaoszczędzić?

› bieżące ponad rok temu    3.04.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Czy kalkulator OC rzeczywiście pozwala zaoszczędzić?

Ze względu na to, że część użytkowników sceptycznie podchodzi do takich narzędzi jak kalkulator OC, pozbawia się szansy na znalezienie lepszego ubezpieczenia.

Kalkulator - o ile został odpowiednio zaprojektowany i prezentuje oferty ubezpieczeń od wielu firm - to zdecydowanie jedno z najlepszych rozwiązań dla każdego kierowcy.

Czy kalkulator OC działa?

Tym samym jeżeli sięgniesz po nowoczesny kalkulator, to nie będziesz musiał się obawiać o to, czy działa on prawidłowo. Zamiast tego szybko sprawdzisz propozycje wielu różnych zakładów ubezpieczeniowych. To natomiast pozwoli ci zobaczyć, o ile mniej zapłacisz za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu, jeżeli tylko wybierzesz nową firmę. Ponieważ nie wiąże się to z żadnymi opłatami i tak naprawdę możesz na tym jedynie zyskać, warto abyś już dzisiaj odwiedził kalkulator oc na kalkulatoroc.org.pl i sam przetestował jego możliwości. Coraz więcej osób potwierdza, że chociaż początkowo ich obecna oferta ubezpieczenia OC wydawała im się atrakcyjna, to po skorzystaniu z kalkulatora udało im się znaleźć ubezpieczenia tańsze o kilkadziesiąt, a w niektórych przypadkach o kilkaset złotych.

W tym miejscu warto wspomnieć o corocznej konieczności opłacania takiego ubezpieczenia. Jeżeli nawet każdego roku uda ci się zaoszczędzić trzysta lub czterysta złotych, to już po kilku latach będziesz miał zaoszczędzone nawet dwa tysiące. Niezależnie więc od tego, na co przeznaczysz te pieniądze, szkoda je płacić firmie ubezpieczeniowej. W przypadku wybrania tańszej oferty jedyną różnicą będzie cena, bo zakres ubezpieczenia pozostanie taki sam. Używając kalkulatora OC możesz zresztą dowolnie porównać różne warianty ubezpieczeń. Na początku podajesz rok produkcji ubezpieczanego samochodu, markę i model, rodzaj paliwa, pojemność silnika oraz kilka innych danych, a w kolejnym kroku możesz wskazać czy interesuje cię OC, AC/AC Mini, Assistance czy też NNW. Wbrew pozorom nie zawsze opłaca się wybierać najmniej rozbudowaną ofertę, gdyż - w zależności od aktualnych propozycji firm ubezpieczeniowych - czasami wystarczy dopłacić kilkadziesiąt złotych, aby znacznie zwiększyć ochronę jaką zapewni nowe ubezpieczenie.

Który kalkulator ubezpieczeń warto wybrać?

Jeżeli nie masz czasu na to, aby porównywać wyniki kalkulatorów i od razu chcesz sięgnąć po polecane narzędzie, to najlepszy jest kalkulator oc Aviva, z którego nieodpłatnie może skorzystać każdy internauta. Pomimo prostej obsługi jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie i zawsze wyświetla kierowcy najbardziej atrakcyjne propozycje ofert.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Michał
ponad rok temu 4
Teraz są aplikacje na telefon prostsze i szybsze np Kupdirect z Google Play gdzie skanujesz tylko kod z dowodu rejestracyjnego, bez wpisywania danych i w 5 sek masz porównanie składek a w 40 sek polisę na mailu, różnica w składce to czasem ponad 100%
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gość
ponad rok temu ocena: 0%  3
A gdzie motocykle? Do bani.
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gość
ponad rok temu ocena: 100%  2
Najgorsze jest to,że chcą numer telefonu by później nękać telefonami z ofertą.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Michał
ponad rok temu 1
Kupdirect z Google Playnie podajesz danych i nikt nie wydzwania
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.