› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Cztery śmiertelne wypadki

› policja ponad rok temu    21.07.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Cztery śmiertelne wypadki  fot. Policja.gov.pl

Podczas minionego weekendu cztery osoby zginęły w wypadkach drogowych w naszym województwie: w Elblągu, powiatach: węgorzewskim, lidzbarskim i nidzickim.

Policjanci z Warmii i Mazur pracowali na miejscu czterech śmiertelnych wypadków drogowych do których doszło w naszym regionie. 

Węgorzewo:


Oficer dyżurny węgorzewskiej komendy otrzymał informację, że w pobliżu miejscowości Stawki, doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym wjechał na ścieżkę rowerową, by dojechać do swojej posesji. Następnie z nieustalonych przyczyn zjechał ze skarpy i uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej 38-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego zmarł. Przy zdarzeniu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali oględziny miejsca wypadku, pojazdu oraz zabezpieczali ślady.
Wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie. 

Elbląg:

37-letnia kobieta zginęła na miejscu w wypadku drogowym, który miał miejsce w niedzielę (19.07) około godziny 6.00 rano, na drodze w503 prowadzącej do Elbląga. Dwie pasażerki również jadące tym samochodem trafiły do szpitala.
Sytuacja miała miejsce w niedzielny pranek. Na prostym odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Rubno a Jagodno kierująca fordem mondeo kobieta z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad podjazdem. 37-latka jechała w stronę Elbląga.  W pewnym momencie zjechała na lewą stroną, dachowała i wpadła w tzw. przepust wodny. 37-letnia kobieta zginęła na miejscu. Dwie pasażerki w wieku 36 i 35 lat zostały przewiezione do szpitala na badania.

Lidzbark Warmiński:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w powiecie lidzbarskim. Mimo podjętej reanimacji potrącony przez samochód 34-letni mężczyzna zmarł. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (18.07.) przed godziną 22.00 na odcinku drogi W513 Mingajny – Krosno. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca osobowym golfem 19-latka potrąciła mężczyznę, który wyszedł z przydrożnego rowu na jezdnię. Niestety pomimo podjętej reanimacji 34-latek zmarł. Chwilę wcześniej żona 34-latka, z którą mężczyzna jechał, potrąciła przebiegające przez jezdnię zwierzę. Kobieta zatrzymała pojazd, a jej mąż poszedł sprawdzić co stało się ze zwierzęciem.
Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejnowej w Lidzbarku Warmińskim wyjaśniają wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Nidzica:


Nidziccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek (17.07) na drodze powiatowej między Gołębiewem w powiecie nidzickim a Klęczkowem w powiecie działdowskim. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24 - letni mieszkaniec gm. Kozłowo pomimo braku uprawnień do kierowania motocyklami, kierując pojazdem marki Yamaha, na prostym odcinku drogi uderzył w przydrożne drzewo. Motocyklista pomimo podjętej reanimacji przez załogę karetki pogotowia i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe poniósł śmierć na miejscu. Na czas prowadzenia czynności droga była zablokowana. Jak ustalono, o wypadku służby ratownicze poinformował inny motocyklista - świadek zdarzenia, który również nie posiadał uprawnień do kierowania dla tego rodzaju pojazdu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.